Valorant SYSTEM_THREAD_EXCEPTION_NOT_HANDLED hatası

lastdarkwave

Decapat
Yer
Samsun
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
i3 7100 3.9Ghz / RX580 8GB / 16 GB DDR4 RAM / 1TB+500GB HDD / MSI MAG A600DN 600W 80+ PSU
Meslek
Ögrenci
Oyuna her girmeye kalktığımda bu hatayı veriyor. Arkadaşım D diskinden C diskine yüklemişti. Aynısıni yaptım yine olmadı. C'den silip yeniden D yükledim. Oyun açıldı, Val 5 hatası verdi sonra yeniden başlatınca mavi ekran vermeye devam etti. SFC ve DISM kodlarını denedim. Chck olan kodu da denedim. Vgk.sys tam yetki verdim. Anti hile silip yeniden yükledim 5-6 kere yine olmadı. Var mı önerisi olan?
Not: Ekran kartını bugün aldım son sürümüne güncelledim. Ekran kartı: R7 250 2 GB GDDR3 Sürüm: 22.6.1 BIOS sürümüm: DC7800 1.35 BIOS.

Epic Games'den indirsem sorun düzelir mi?

Son düzenleme:
Şu oyunu oynayanlar bir türlü maviden kurtulamıyor galiba :)

VAL 5 hatanızın sebebi başka yerde oturumun açık kalması diyor kendi database'i.
Sisteme Revo Uninstaller Pro kurun. Riot games client'ı , Vanguard'ı, Valorant'ı ayrı ayrı kaldırıp gelişmiş modda kalıntı tarayarak bütün dosyaları silin. Daha sonra sistemi yeniden başlatıp nereye yüklemek istiyorsanız yükleyin.

-Antivirüs programı kullanıyorsanız vanguard ve oyun exelerini istisna ekleyin.

VAL 5 hatanızın sebebi başka yerde oturumun açık kalması diyor kendi Database'i.
Sisteme Revo Uninstaller Pro kurun. Riot Games Client'ı, Vanguard'ı, Valorant'ı ayrı ayrı kaldırıp gelişmiş modda kalıntı tarayarak bütün dosyaları silin. Daha sonra sistemi yeniden başlatıp nereye yüklemek istiyorsanız yükleyin.

-Antivirüs programı kullanıyorsanız Vanguard ve oyun exelerini istisna ekleyin.

Hocam dediğinizi yapacağım. Ama yine de sormak istedim. Ekran kartım Win 8.1 sürümüne geçtiğimde oradaki sürücüleri yüklesem Valorant açar mı? Eğer olmaz ise onu deneyeceğim.

VAL 5 hatanızın sebebi başka yerde oturumun açık kalması diyor kendi Database'i.
Sisteme Revo Uninstaller Pro kurun. Riot Games Client'ı, Vanguard'ı, Valorant'ı ayrı ayrı kaldırıp gelişmiş modda kalıntı tarayarak bütün dosyaları silin. Daha sonra sistemi yeniden başlatıp nereye yüklemek istiyorsanız yükleyin.

-Antivirüs programı kullanıyorsanız Vanguard ve oyun exelerini istisna ekleyin.

Hocam bir de sadece Valorant ve Vanguard uygulaması var başka yok. Riot bulamadım.

Hocam dediğinizi yapacağım. Ama yine de sormak istedim. Ekran kartım Win 8.1 sürümüne geçtiğimde oradaki sürücüleri yüklesem Valorant açar mı? Eğer olmaz ise onu deneyeceğim.

Hocam bir de sadece Valorant ve Vanguard uygulaması var başka yok. Riot bulamadım.
Tamam onları silip gelişmiş modla artık kaldırma yapın. Daha sonra sistemi yeniden başlatıp tekrar kurun. Sorun devam ederse cevaplarsınız. Çözülürse de aynı şekilde :)

Tamam onları silip gelişmiş modla artık kaldırma yapın. Daha sonra sistemi yeniden başlatıp tekrar kurun. Sorun devam ederse cevaplarsınız. Çözülürse de aynı şekilde :)
Hocam maalesef yine mavi ekran yedim. Ne yapabilirim?

Geri
Yukarı