Valorant takılıyor

siracalan

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba, Valorant'ta sürekli takılma sorunu yaşıyorum ve uzaklaştırma alıyorum. Karşılaşma bulundu yazısı 5'ten geriye sayıyor ya 0'a gelince takılıyor kalıyor çok geç giriyor. Girene kadar da zaten süre bitmiş oluyor ceza alıyorum. Biraz araştırdım RAM falan demişler de RAM'im 8 GB ve yeterli bence. Ben de HDD'den dolayı olduğunu düşünüyorum. Sizce SSD alsam bu problem düzelir mi? Bazen karakterler falan da geç yükleniyor. FPS yine düşük ama çok problem değil benim için oraları geçtim artık. Tek dileğim oyun yüklensin de uzaklaştırma almayayım. Riot tarafına da yazdım bu konuyu sağ olsunlar destek oluyorlar. SSD konusuna size sormak istedim. Teşekkürler şimdiden.

1605972768459.png

Evet bilgisayar eski ama birçok konuda beni çok iyi idare ediyor. Oyun yapabiliyorum, twitch yayını yapabiliyorum (düşük sistemli oyunlar veya irl), video montajlayabiliyorum falan. Yıllardır beni çok iyi idare ediyor. Özellikle ram eklemesi yaptıktan sonra performans baya uçtu. Yaptığım hız testi sonuçları aşağıdaki gibi çıktı. Düşük gibi görünüyor anlamadığımdan bir yorum yapamıyorum. Bad sector olayına da bakacağım.

Dosya Ekleri

• Snapchat-1667000009.jpg
    Snapchat-1667000009.jpg
    117,4 KB · Görüntüleme: 33

Yeni konular

Geri
Yukarı