Valorant tam ekranda siyah ekran

Xant_

Hectopat
Öncelikle merhaba. Bu yeni patch geldikten sonra artık oyuna giremiyorum. Bir siyah ekran oluyor ses falan geliyor ama hiçbir şekilde tam ekranda görüntü gelmemekte. Sürücülerimin hepsi güncel durumda, hepsini kontrol ettim. Windows'u da güncelledim ama pencereli modda açılıyor fakat ne yazık ki FPS fena halde düşüyor. Öyle oynamak istemiyorum. Çaresi var mıdır bunun?

Son düzenleyen: Moderatör:
Neredeyse hepsini denedim fakta bir fayda etmedi o yüzden son çare olarak buraya yazdım yoksa bende biri benim yerime çözüm bulsun diye yazmıyorum belki biri tesadüfen çözmüştür diye yazdım.

Maalesef hocam herkes çözüp böyle de çözülüyormuş deyip internete videosunu koyuyor. Çok kurcalamadan birkaç tane daha bakın derim. Olmadı Valorant'a ticket atın sizden bazı şeyler isteyecek onları tamamlarsanız belki çözüm yolu gösterirler.

Maalesef hocam herkes çözüp böyle de çözülüyormuş deyip internete videosunu koyuyor. Çok kurcalamadan birkaç tane daha bakın derim. Olmadı Valorant'a ticket atın sizden bazı şeyler isteyecek onları tamamlarsanız belki çözüm yolu gösterirler.

Evet neredeyse bütün videoları izledim yabancı kaynakları dahi araştırdım fakat sorunumu hiçbiri çözemedi ayrıca Ticket'da attım fakat herifler 1 kere cevap veriyor o da olmuyor ortadan kayboluyorlar resmen.

Eskiden oluyordu demişsiniz şimdi çok saçma olacak ama eğer sıkıntı olmaz ise en yakın tarihe geri yükleme noktası yapın. Muhtemelen bu hafta içinde bir zamanda vardır. Sonra tekrar güncelleyin belki sorun son güncellemededir.

Eskiden oluyordu demişsiniz şimdi çok saçma olacak ama eğer sıkıntı olmaz ise en yakın tarihe geri yükleme noktası yapın. Muhtemelen bu hafta içinde bir zamanda vardır. Sonra tekrar güncelleyin belki sorun son güncellemededir.
Hayır güncellemeden önce zaten sorun vardı o yüzden güncelledim.
Yardımcı olacak başka arkadaş yok mu ya ticket attığım kişi DDU ile silip cc ile temizlememi söyledi fakat o da işe yaramadı zaten yaramayacağını biliyordumda.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı