Valorant tıklayınca oyun donuyor

knklyn

Decapat
Daha fazla  
Merhaba. Bugün şu saatlerde Valorant açılıyor ama ekranda herhangi bir şeye tıklasam oyun donuyor. Açılış sayfasında tıkladım ekran dondu ama sesler geliyor. Daha sonra bekledim oyun açıldı oyna tuşuna bastım yine dondu. Sabah bir sorun yoktu. Sorun şimdi oldu. Yardımcı olur musunuz?

Merhaba. Bugün şu saatlerde Valorant açılıyor ama ekranda herhangi bir şeye tıklasam oyun donuyor. Açılış sayfasında tıkladım ekran dondu ama sesler geliyor. Daha sonra bekledim oyun açıldı oyna tuşuna bastım yine dondu. Sabah bir sorun yoktu. Sorun şimdi oldu. Yardımcı olur musunuz?

Ekran kartın nedir?

Aynı sorunu ben de yaşıyorum, 16.06.2022'de bilgisayar / ekran kartı güncellemelerimi yaptım ve Valorant hariç bütün oyunlara girebiliyorum. Valorant'ın açılmasında vs herhangi bir problem yok ancak tıkladığım anda donuyor ve Görev Yöneticisi'ni açtığım zaman yanıt vermiyor halde buluyorum. Bu sorunu nasıl çözeceğim?

Sorunu çözmüştüm o zamanlar. Bilgisayarımda iki ekran kartı kullanıyorum. İlk ekran kartım düşük ve bilgisayar otomatik olarak onu seçmiş. İkinci ekran kartını seçince durum düzeldi.

Sorunu çözmüştüm o zamanlar. Bilgisayarımda iki ekran kartı kullanıyorum. İlk ekran kartım düşük ve bilgisayar otomatik olarak onu seçmiş. İkinci ekran kartını seçince durum düzeldi.

Hocam aynı sorunu yaşıyorum hala düzeltemiyorum 1 tane ekran kartım var sürücüyüde güncelledim olmuyor.

Bende yeni laptop aldım RTX2050 ekran kartı var. Sürücüler güncel CS2 Battlefield 1 gibi oyunları açıyor. Fakat Valorant'a gelince oyuna giriyorum oyna diyorum ses geliyor. Fakat ekran donuyor. Yardımcı olabilirseniz çok mutlu olurum.

Yeni konular

Geri
Yukarı