Valorant TPM 2.0 hatası

veiron

Centipat
Daha fazla  
Valorant indirdim ancak girmeye çalıştığımda aşağıdaki hatayı aldım. Sanırım Windows 11'de olduğum içinmiş.

1630838974754.png

Hocam Windows'um orijinal olmasına rağmen ve Windows'un tavsiyesi üzerine W11'e geçmeme rağmen ben de aynı hatayla karşılaştım. BIOS ayarlarından açılması gereken bir kısım var YouTube'da bayağı videosu var. Onla mı alakalı bilmiyorum ama ben onu açtıktan 1-2 gün sonra bilgisayarım kısa devre yapmaya başladı mecburen Windows 10'a döndüm yeni bir PSU ile :)

Hocam Windows'um orijinal olmasına rağmen ve Windows'un tavsiyesi üzerine W11'e geçmeme rağmen ben de aynı hatayla karşılaştım. BIOS ayarlarından açılması gereken bir kısım var YouTube'da bayağı videosu var. Onla mı alakalı bilmiyorum ama ben onu açtıktan 1-2 gün sonra bilgisayarım kısa devre yapmaya başladı mecburen Windows 10'a döndüm yeni bir PSU ile :)
Yani tek çare Windows 10 demi
Evet hocam. Windows 11'de böyle sorunlar var. TPM 2.0 desteklemiyor PC'niz. Siz de Bypass yoluyla geçtiniz. Doğru mu?

Hocam PC TPM 2.0 destekliyormuş sorun sanırım Secure Boot da onu BIOS üzerinden aktifleştirirsem çözülmez mi?

Son düzenleme:

Hocam siz sorunu TPM'yi açtıktan sonra mı yoksa Secure Boot' açtıktan sonramı yaşadınız?

Geri
Yukarı