Çözüldü Valorant TPM 2.0 hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

TAHATUGRA

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba bilgisayarımı Windows 11'e yükselttim. İlk olarak bilgisayarım oyuncu bilgisayarı değil markası HP, modeli
15-DA1043NT yani içindeki hiçbir şeyi ben koymadım. YouTube'daki videolarda sürekli farklı markaların TPM girme yerlerini gösteriyorlar yani onların girdikleri benimkinde yok. İnternetten benim PC modelinin nasıl yapılacağını aratıyorum oda çıkmıyor biliyorsanız yardım eder misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Muhtemelen bilgisayarınızda TPM desteği yoktur. Bunu aşarak Windows 11 kurulduğu içinde bazı oyun ve uygulamalarda bu hatayı alırsınız. Bilgisayarınıza Windows 10 kurarak bu sorunu aşabilirsiniz.
Muhtemelen bilgisayarınızda TPM desteği yoktur. Bunu aşarak Windows 11 kurulduğu içinde bazı oyun ve uygulamalarda bu hatayı alırsınız. Bilgisayarınıza Windows 10 kurarak bu sorunu aşabilirsiniz.

Çözüm
Windows + R tuşuna basarak çalıştır penceresini aç, ardından "tpm.msc" yaz ve enter tuşuna bas. Karşına "uyumlu TPM bulunamıyor" yazısı geliyorsa TPM modülü bilgisayarında yoktur ve çözümü de yok, Windows 10 üzerinde oynaman lazım oyununu.

Geri
Yukarı