Valorant TR serveri çocuklardan neden nefret ediyor?

Tamamen kendi egolarını tatmin etmek için bu şekilde davranıyorlar. Gerçek hayatta bir şey başaramamış, tek amacı oyun olan kişilerin yaptığı bir davranış biçimidir. Bu kişileri hiç kafana bile takmana gerek yok. Hatta sana tavsiyem bence kendi yaş çevrenden oluşan bir takım oluşturabilirsin. Bu şekilde o türdeki insanlar ile karşılaşmazsın. Sanki kendileri 20 yaşında doğdu da oyun oynuyorlar. :D Eskiden bu tarz oyun içerisinde küçükleri aşağılama pek yaygın değildi zira o internet kafe ortamında büyüğü de küçüğü de aynı anda CS 1.6 oynayabiliyordu. O internet kafe ortamından gelip de şuan kendilerini sırf yaşlarından dolayı üstün varlık olarak görenleri de anlam veremiyorum açıkçası.
Eskiden online oyunlarda sesli sohbet kısımları nasıldı pek bilmiyorum fakat şu anki halinden daha iyi olduğu yüzde bin kesin.

Gençlik oyunun oyun olduğunu unutmuş öyle oynuyor. Ben 30 yaşındayım. Küçüğü büyüğü fark etmiyor, kötü oynuyorsun sövüyorlar, iyi oynuyorsun yine sövüyorlar ve anneye aileye sövüyorlar. Ahlak empati sıfır çoğunda sanki kendi aileleri yokmuş gibi. Anne babadan terbiye almamışlar. Sosyal medya büyütmüş bunları herhalde. Dün yaşları 10-15 arası değişen tipler bana "ben senin babanım, seni şöyle yaparım böyle yaparım" diyor. Bu yaştaki çocuklar bunları söylemesi ya da farklı şeyler yapması daha ağır geliyor. O yüzden o yaş aralığı oyunda pek sevilmiyordur.

Hocam bana birisi durduk yere ana avrat sövmüştü.

Hocam bana birisi durduk yere ana avrat sövmüştü.

Ulan elimde olacak onların hepsinin kanıtları, basıcam davayı basıcam davayı! (!)

Hocam kendini üstün görme çabası değil. Oyunun belirlediği yaş sınırı var. O da 16. Kim uyuyor buna derseniz orası başka bir mevzu ancak daha şu an iki maç attığımda daha küçük arkadaşlar dediklerimizi dinlemiyor. Küfür edip duruyor sürekli. İnsanlar da bundan dolayı asıl şikayet ediyor. (Her tarafın toxic kitlesi var ancak bu dediğim farklı)
Küçük arkadaşlar dediklerinizle karşılaşmak istemiyorsanız elonuzu yükseltin Küçük arkadaşların %96lık kısmı yüksek elolarda bulunmuyor

Küçük arkadaşlar dediklerinizle karşılaşmak istemiyorsanız elonuzu yükseltin Küçük arkadaşların %96lık kısmı yüksek elolarda bulunmuyor
Düşük elolarda istediğin karakteri seçemiyorsun instapick atıyorlar, feedliyor oyun zevkinin içine ediyorlar. Bunlar yüzünden nasıl elomuzu yükselteceğiz?

TR sunucudakilere inat hile açıp trollemiştim perma ban yemem umrumda olmadı desteğede başvurmadım açmalarına gerek yok zaten açmazlarda yani pişman değilim çok velet arkadaşlar var, büyükleri görsen onlar veletlerin daha 2 katı.

TR sunucudakilere inat hile açıp trollemiştim perma ban yemem umrumda olmadı desteğede başvurmadım açmalarına gerek yok zaten açmazlarda yani pişman değilim çok velet arkadaşlar var, büyükleri görsen onlar veletlerin daha 2 katı.
Hile açarak veletlerden daha büyük bir veletlik yapmışsın. Velet olmasan bile

Hile açarak veletlerden daha büyük bir veletlik yapmışsın. Velet olmasan bile

Çok komiksiniz hocam, umrumda değil böyle velet demeniz kendi yaşımı biliyorum sonuçta hiç alınmıyorum ama sövenlerden hiçbirşey anlamıyorum o sövenlere inat yaptım bunu iyide oldu :)

Yeni konular

Geri
Yukarı