Valorant Türkiye sunucusundaki toksik üyelerden nasıl kurtulunur?

Sistemin yetiyorsa R6 ya başla. Orada ki türkler Valorant'da ki gibi değil.(en azından bana denk gelmedi.)

Veya online oyun oynamayı bırak. Hikeyeli oyunlar oyna.

Her sövülen oyunda oyun bırakılsın, kimse oynamasın o zaman? Vardığınız kanı çok saçma.

Herkesi maç başlayınca sustur. Takım oyununu kendi başına oyna, single carry şampiyonlar var.

Arkadaşlar 14-15 yaşımdayım. Hafif kolsuzum. Benden 3 yaş küçük çocuk anama sövüyor. Yaşıtlarım sövüyor. Bıktım artık. Spike ı imha ederken 1 salise ile imha edemeden öldüm. Adam öyle bir sövdü ki maşallah. İngiliz serveri gir deseniz İngilizcem 4/10. ne yapabilirim? Hayır azcık kolsuzum. Bazı maçlarda 21 kill almışlığım var.

Bence yabancı server gir. Çok da fazla İngilizceye gerek yok. Sadece info ver yeter.

Her sövülen oyunda oyun bırakılsın, kimse oynamasın o zaman? Vardığınız kanı çok saçma.

Herkesi maç başlayınca sustur. Takım oyununu kendi başına oyna, Single carry şampiyonlar var.

Haklısın. Fakat Valorant tek kişi oynamaya çok da uygun bir oyun değil. İletişimin önemli olduğu bir oyun. CS:GO'da dediğin yapılabilir. Valorant'ta her karakterin kendi yeteneği olması tek kişilik oyunu zorlastiriyor.

Haklısın. Fakat Valorant tek kişi oynamaya çok da uygun bir oyun değil. İletişimin önemli olduğu bir oyun. CS:GO'da dediğin yapılabilir. Valorant'ta her karakterin kendi yeteneği olması tek kişilik oyunu zorlastiriyor.

Kolaylaştıran şey herkesin yeteneğinin olması. Çok fazla single carry şampiyon var Valorant'ta.
Asıl dediğim şey CS:GO'da yapılamaz. Valorant'ta çektin Cypher'i, infoların var. İyi oynuyorsan tek başına karşı takımı yok edersin zaten.

Arkadaşlar 14-15 yaşımdayım. Hafif kolsuzum. Benden 3 yaş küçük çocuk anama sövüyor. Yaşıtlarım sövüyor. Bıktım artık. Spike ı imha ederken 1 salise ile imha edemeden öldüm. Adam öyle bir sövdü ki maşallah. İngiliz serveri gir deseniz ingilizcem 4/10. ne yapabilirim? Hayır azıcık kolsuzum. Bazı maçlarda 21 kill almışlığım var.

DC sunucularından arkadaş topla ve 5 kişi lobi doldurun tek çözüm.

Yeni konular

Geri
Yukarı