Valorant üzerinden edilen küfür ve cimer şikayeti

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

witicieen

Kilopat
Katılım
21 Aralık 2014
Mesajlar
1.228
Makaleler
1
Çözümler
5
Yer
Ankara
Merhaba şimdi konunun altına gelirler "Ooo devlet onlarla mı uğraşacak boşa uğraşırsın." yok işte gidip IP'den nereden bulacaklar yok random nick kullanıyorlar arkadaşlar, hiç merak etmeyin öyle bir buluyorlar ki sadece biraz zaman alıyor hepsi bu. Bir kimseye onur, şeref ve saygınlığını rencide edebilecek nitelikte somut bir fiil veya olgu isnat eden veya sövmek suretiyle bir kimsenin onur, şeref ve saygınlığına saldıran kişi, üç aydan iki yıla kadar hapis veya adlî para cezası ile cezalandırılır. Aşağıdaki video linklerinden izleyebilirsiniz. Sonuçlar geldikçe konuyu sürekli güncelleyeceğim. Bu arada daha önce de bu tarz konularda dava ettiğim kişiler hem maddi hem manevi para cezasına çarptırıldılar. Normal de buraya konu açmayacaktım ama bu şekilde bu tavırlarda kendilerine ulaşılmaz zannedenler bu arkadaş bizzat ceza aldığı zaman buraya ekleyeceğim ondan sonra tekrar düşünmelerine fırsat olacak :) konu resimlerini paylaşıyorum ki olayın ne kadar iğrenç olduğunu görün.Adsız.png


resim1.png


resim2.png


resim3.png
 
Son düzenleyen: Moderatör:
KS
KS
witicieen

witicieen

Kilopat
Katılım
21 Aralık 2014
Mesajlar
1.228
Makaleler
1
Çözümler
5
Yer
Ankara
Çoğu kişi "Milletin işi yok senin Valorant şikayetinle mi ilgilenecekler?" diyorlar. Daha önce konunuzu görmüştüm. Türk milli değerlerine küfür geçiştirilebilecek bir suç değil. Bununla ilgileneceklerdir. Valorant'ın Türk sunucuları olduğuna göre bilgi de verebilir.

Vallahi ben edilen Küfüre bakarım ha farklı şekilde etmiş olsaydı uğraşmazdım bile hatta oyunda takıma şunu yazdım hacı salla boş ver çocuk belli ki diye de abartınca dedim madem öyle biraz uğraşalım. Ki Serverları İstanbul da Valorant'ın çok rahat o arkadaş bulunacak ve mahkemeye çıkacak ardından sonuçları buradan zaten paylaşacağım.
 

Argos99

Centipat
Katılım
4 Haziran 2020
Mesajlar
341
Çözümler
1
Yer
Ev
Vallahi ben edilen küfüre bakarım ha farklı şekilde etmiş olsaydı uğraşmazdım bile hatta oyunda takıma şunu yazdım hacı salla boş ver çocuk belli ki diye de abartınca dedim madem öyle biraz uğraşalım. Ki serverları İstanbul da Valorant'ın çok rahat o arkadaş bulunacak ve mahkemeye çıkacak ardından sonuçları buradan zaten paylaşacağım.

Valorant'tan edilen bir küfür sosyal medyadan edilenle bir değil. Bulunması için savcılığın Riot Games'ten oyuncunun IP adresini ve bilgilerini istemesi gerekiyor. Bu dava 1 yıl sürer.
 
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yukarı