Valorant üzerinden edilen küfür ve cimer şikayeti

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hocam kaç yaşındasınız?

Bu işin yaş'sınırı var'mı?

Bi'de dava süreci ne kadar sürdü?

40 yaş üstüyüm yaş sınırı olacağını sanmam ama reşit olman gerekiyor sanırım diğer davalarım 3 ile 6 ay arasında sürdü en son olay 8 gün de işleme alındı ortalama o da 1 ay sürer diye düşünüyorum bakalım sonuçlar geldikçe paylaşacağım.
Çocuğun teki işte, mahkeme kağıdı evine geldiğinde ne dualar edecek :D

Kimsenin laf etmediği, saygı duyduğu şeylere sövünce kendilerini havalı sanıyorlar sanırsam.

Allah'a küfür edince havalı mı oluyorlar yoksa şey mi diyor karşıda ki vov Tanrıya küfür etti dur ben bu adamdan uzak durayım bu tamamen bence cahillikten eğitimsizlikten ancak dediğim gibi o çocuk dediğim çocuk değil 18 yaş üstü bakalım mahkeme de yüz yüze zaten görüşeceğiz nasıl savunacak kendisini.

Allah'a küfür edince havalı mı oluyorlar yoksa şey mi diyor karşıda ki vov tanrıya küfür etti dur ben bu adamdan uzak durayım bu tamamen bence cahillikten eğitimsizlikten ancak dediğim gibi o çocuk dediğim çocuk değil 18 yaş üstü bakalım mahkeme de yüz yüze zaten görüşeceğiz nasıl savunacak kendisini.

18 yaş üstü olduğunu sanmıyorum, genellikle bu tür küfür edenler küçük oluyor. Büyüyünce çoğu insan küfrün amaçsız olduğunu anlıyor, yavaş yavaş bırakıyor. Havalı sanma sebeplerini bana sormayın, bana da mantıksız geliyor :D

18 yaş üstü olduğunu sanmıyorum, genellikle bu tür küfür edenler küçük oluyor. Büyüyünce çoğu insan küfrün amaçsız olduğunu anlıyor, yavaş yavaş bırakıyor. Havalı sanma sebeplerini bana sormayın, bana da mantıksız geliyor :D

Çocuk mahkemesinde yargılanır o zaman :)

Arkadaşlar, küfür ve hakaret toplumsal yaramız, bizim toplum kadar kaba bir toplum zor bulunur. Konuyu açan arkadaşı vatandaşlık bilinci nedeniyle tebrik ediyorum. Eğer siz de bu şekilde sanal zorbalıklarla karşılaşıyor iseniz ama adliyeye gitmek ya da dilekçe ile vs. Uğraşmak istemiyorsanız, bana mesaj atabilirsiniz. Sadece ekran görüntülerini tarafıma atmanız, şikayetçi olmamız için yeterli olacak. Avukatlık ücretini falan dert etmenize gerek yok, bana mesaj atın, anlatayım.

Arkadaşlar, küfür ve hakaret toplumsal yaramız, bizim toplum kadar kaba bir toplum zor bulunur. Konuyu açan arkadaşı vatandaşlık bilinci nedeniyle tebrik ediyorum. Eğer siz de bu şekilde sanal zorbalıklarla karşılaşıyor iseniz ama adliyeye gitmek ya da dilekçe ile vs. Uğraşmak istemiyorsanız, bana mesaj atabilirsiniz. Sadece ekran görüntülerini tarafıma atmanız, şikayetçi olmamız için yeterli olacak. Avukatlık ücretini falan dert etmenize gerek yok, bana mesaj atın, anlatayım.

Aa öyle deme, neredeyse adamı neden şikayet ettim diye bana laf edecekler :) Aferin, iyi ki küfür etmiş diyeceğiz iyi ki sövmüş diyeceğiz. O şekil daha makbul oluyormuş :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Aa öyle deme, neredeyse adamı neden şikayet ettim diye bana laf edecekler :) Aferin, iyi ki küfür etmiş diyeceğiz iyi ki sövmüş diyeceğiz. O şekil daha makbul oluyormuş :)
Boş verin. Bu konu tartışılır durur, siz kendi bildiğinizi yapın. :)

Boş verin. Bu konu tartışılır durur, siz kendi bildiğinizi yapın. :)

Vallahi mahkeme de söylediğim gibi hiçbir şekilde uzlaşmaya gitmeyeceğim, çatır çatır yatsın çeksin cezasını, hiç umurumda olmayacak. Ne kendisi, ne ailesi.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı