Valorant üzerinden edilen küfür ve cimer şikayeti

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Vay arkadaş ne inat varmis sende :D bu olayın sonucdan ders çıkaracaklarını dusunsek de yaniliyoruz büyük ihtimalle. 1 hafta içinde buna benzer zibilyon tane olay yaşadım açıkçası şikayet etsem bile hangisini edeceğini bilemedim.

Umarım akillanirsiniz toxicler.

Ayrıca akıllanıp akıllanmamaları önemli değil çok da ancak bu tarz küfürlere sığınanlar çocuklarında hiç sevilmemiş saygı duyulmamış ailesi tarafından dışlanan insanlardır hep ilgi çekmeye çalışırlar bu şekilde bak ben buradayım bak ben buradayım tarzıyla. Ancak en son edilen küfür bardağı taşıran son damlaydı ana avrat küfürü bana da etmedi takım da ki Reyna'ya etti ben orada yazdım alttan hacı salla boş ver diye sonrasında devam edince kendisini uyardım herkese açık chatten ardından Allah din iman girince ben de şikayet ettim.

Bende bazen sanal ortamda böyle insanları şikayet etmek istiyorum. Ama zor olacağı için uğraşmak yerine doğaya yürüyüşe çıkıyorum.

Farkındaysanız bana cevap geldi 8 gün içerisinde soruşturma başlatıldığı gerekli bulgulardan sonra savcılığa suç duyurusunda bulunacağı ve ardından zaten olaylar dava mahkeme celp kağıdı ile devam edecek pes ederseniz hiçbir şey zaten yapamazsınız ama pes etmeyeceksiniz. :) Görmeyenler için şöyle tekrar paylaşacağım.

1632600902453.png

Son düzenleme:
Helal olsun hocam, bunun gibileri çok uğraşmak lazım ama. Geçen gün Rainbow 6'da biri denk geldi ingilizce bir şekilde Allaha, peygamberlere ve daha başka sövmediği bir şey kalmadı. Oyun sonu ise bize Türk olduğunu söyledi ve Türkçe küfür etti. (Ben discord ekrandan izliyorum arada) Ve yaptığının komik bir şey olduğunu zannediyor, arkadaşı ile birlikte gülüp eğleniyor. Çok enteresan insanlar var.

Helal olsun hocam, bunun gibileri çok uğraşmak lazım ama. Geçen gün Rainbow 6'da biri denk geldi İngilizce bir şekilde Allah'a, peygamberlere ve daha başka sövmediği bir şey kalmadı. Oyun sonu ise bize Türk olduğunu söyledi ve Türkçe küfür etti. (Ben Discord ekrandan izliyorum arada) Ve yaptığının komik bir şey olduğunu zannediyor, arkadaşı ile birlikte gülüp eğleniyor. Çok enteresan insanlar var.

Bunun çocuk oyuncağını zannediyorlar işte ancak bu işin peşini hiçbir zaman bırakmayacağım. Dediğim gibi tazminat da değil direk hapis cezası talep ettireceğim.

Bunun çocuk oyuncağını zannediyorlar işte ancak bu işin peşini hiçbir zaman bırakmayacağım. Dediğim gibi tazminat da değil direk hapis cezası talep ettireceğim.
Anası babası uğraşacak işte zır zır ağlayacak belli zaten daha reşit bile değildir. Max valocu zekası. (Adam gibi valo oyuncuları alınmasın)

Anası babası uğraşacak işte zır zır ağlayacak belli zaten daha reşit bile değildir. Max valocu zekası. (Adam gibi Valorant oyuncuları alınmasın)

Fark etmez ki kaç yaşında olduğu o küfürleri eden 18 yaşından küçük olamaz.

Merhaba şimdi konunun altına gelirler "ooo devlet onlarla mı uğraşacak boşa uğraşırsın." yok işte gidip IP'den nereden bulacaklar yok random nick kullanıyorlar arkadaşlar, hiç merak etmeyin öyle bir buluyorlar ki sadece biraz zaman alıyor hepsi bu. Bir kimseye onur, şeref ve saygınlığını rencide edebilecek nitelikte somut bir fiil veya olgu isnat eden veya sövmek suretiyle bir kimsenin onur, şeref ve saygınlığına saldıran kişi, üç aydan iki yıla kadar hapis veya adlî para cezası ile cezalandırılır. Aşağıdaki video linklerinden izleyebilirsiniz. Sonuçlar geldikçe konuyu sürekli güncelleyeceğim. Bu arada daha önce de bu tarz konularda dava ettiğim kişiler hem maddi hem manevi para cezasına çarptırıldılar. Normal de buraya konu açmayacaktım ama bu şekilde bu tavırlarda kendilerine ulaşılmaz zannedenler bu arkadaş bizzat ceza aldığı zaman buraya ekleyeceğim ondan sonra tekrar düşünmelerine fırsat olacak :) konu resimlerini paylaşıyorum ki olayın ne kadar iğrenç olduğunu görün.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Eki Görüntüle 1165800

Eki Görüntüle 1165801

Eki Görüntüle 1165802

Eki Görüntüle 1165803

Sanal alem işte bu yüzden beni iyi yaptı. Ne zaman dava olaylarını öğrendim. Ne zaman suç olduğunu öğrendim. Küfür bıraktım, hakareti bıraktım. Korkular bazen iyidir arkadaşlar. İşte bu dava korkusu, suç korkusu beni adam etti. Yapmayın etmeyin.

@witicieen çok iyi yapmışsın, çocuk hiç ceza almasa bile kapısına o mahkeme kağının gelmesi bile 5 yıl yaşlandırır onu, ailesinin vereceği tepki, acaba sicilime işlenir mi korkusu ona yıllarca yeter. LoL'den dava edilebilir miyim? daha önce burada dava edeceğini söyleyenle dalga geçmişlerdi, yok edemez, yok klavye delikanlısı diye. Keşke herkes sizin gibi olsa da böyle küfür edenler dersini alsa.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı