Valorant üzerinden edilen küfür ve cimer şikayeti

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben savcı olsam çok ciddi söylüyorum bana şununla gelen adamı içeri atarım bak o kadar net. İnsanların işi gücü yok bir sürü dava varken oyundan bana küfür etti veled diye uğraştıran birini atacaksın içeri.

Atta görelim :D. Atarsan söylersin bakalım devlet sana izin verecek mi :D, siz anca zaten çocuk diye geçin demek ki sizde böyle yapıyorsunuz. Helal olsun ne kadar da boşsunuz. "acıyorum sana" diyorsunuz koskoca adama bence ona acımak yerine haline ve topluluğun toxicliğine acı.

Atta görelim :D. Atarsan söylersin bakalım devlet sana izin verecek mi :D, siz anca zaten çocuk diye geçin demek ki sizde böyle yapıyorsunuz. Helal olsun ne kadar da boşsunuz. "acıyorum sana" diyorsunuz koskoca adama bence ona acımak yerine haline ve topluluğun toxicliğine acı.

Farkındaysan ben cevap vermedim boş ver :) Devlet bana şikayet etme dava açma hakkı tanımış ben de bu hakkı yerine getirdim

40 yaşında işin gücün yok çoluk çocukla vakit öldürüp üstüne davayla uğraşıyorsun. Yazık kafana.

Alıntıya aldığım mesaja benzer mesaj yazan insanların oyunlarda bu tür yazıları yazdığını düşünüyorum. Bence seni vazgeçtirmeye çalışıyorlar.

İspanyol olayını anlamayan arkadaşlar için;
Reyna Meksika'lı bir karakter ve Meksika'nın ana dili İspanyolca. Ve Reyna'nın anlamı İspanyolca'da "kraliçe" demek. Hatta "bu senin için hermanita" repliğinde, "hermanita" yani İspanyolca "küçük kız kardeş" anlamında diyor.

Ama bu arkadaş, daha karşı çıktığı şeyi bilmeden, sallıyor. Zaten bilse bile haksız.

İspanyol demesi için, karakterin İspanyalı olması lazım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Vay arkadaş ne inat varmis sende :D bu olayın sonucdan ders çıkaracaklarını dusunsek de yaniliyoruz büyük ihtimalle. 1 hafta içinde buna benzer zibilyon tane olay yaşadım açıkçası şikayet etsem bile hangisini edeceğini bilemedim.

Umarım akillanirsiniz toxicler.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı