Valorant üzerinden edilen küfür ve cimer şikayeti

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Riot'un sıradan bir kitlesi ilgilenirler mi bilmiyorum ama en büyük cezayı almaları dileğiyle Valorant'ta çok küfür eden maalesef var ve maalesef rapor sistemi çok kötü.

@witicieen yalnız bunların çoğu ilk suç olduğu ve yaşları ufak olduğu için ceza da verilmez diye düşünüyordum. Para nereden geliyor velilerine mi atıyorlar?

Ona mahkeme karar veriyor ama o küfürleri eden +18 üstü ben öyle düşünüyorum.

@kino, eğer reşit değillerse ebeveyni ile muhatap olurlar.

+1

Riot'un sıradan bir kitlesi ilgilenirler mi bilmiyorum ama en büyük cezayı almaları dileğiyle Valorant'ta çok küfür eden maalesef var ve maalesef rapor sistemi çok kötü.

Ve işin garibi bu düşüncelere de ifade özgürlüğü diyorlar :)

@kino, eğer reşit değillerse ebeveyni ile muhatap olurlar.

Bundan iyi gelir kapısı olur diye düşündüm. 1-2 el kötü oynayıp takımı tilt etsen tamamdır gelsin küfürler, kanıtlar. Nasıl olsa mahkemede "kötü oynadığı için tüm sülalesine sövdüm" diyemeyecek veya kanıtlayamaz. Hoş kötü oynamak suç değil, belki acemiyim ne malum. Sezonun ilk balığına çıkmış tekne gibi doldurursun kasayı.

Bundan iyi gelir kapısı olur diye düşündüm. 1-2 el kötü oynayıp takımı tilt etsen tamamdır gelsin küfürler, kanıtlar. Nasıl olsa mahkemede "kötü oynadığı için tüm sülalesine sövdüm" diyemeyecek veya kanıtlayamaz. Hoş kötü oynamak suç değil, belki acemiyim ne malum. Sezonun ilk balığına çıkmış tekne gibi doldurursun kasayı.

:) bu işleri bu kadar kolay zannediyorsan sabahtan akşama kadar bu şekilde davrananları bul o zaman :) Ortada bir suç var ve faili belli gerisini mahkeme karar veriyor.

@witicieen istesen günde 20-30 tane sana küfür eden oyuncu bulursun orası kolay. Ama suç duyurusunda bulunmak, davası, harcı vesaire derken uğraştırır tabii ki. Kuzenlerin ikisi avukat dur bakalım bu işi ticarete bile dökülür, sırf böyle takılan bir avukat vardı.

@witicieen istesen günde 20-30 tane sana küfür eden oyuncu bulursun orası kolay. Ama suç duyurusunda bulunmak, davası, harcı vesaire derken uğraştırır tabii ki. Kuzenlerin ikisi avukat dur bakalım bu işi ticarete bile dökülür, sırf böyle takılan bir avukat vardı.

Suç duyurusunu ben bulundum siz de bulunabilirsiniz.

Senelerdir Online oyun oynarım, çok da küfür yedim ama sorun etmedim, sonuçta onun bana ettiği küfür sadece laf, duymazdan gelirim olur biter. 12-13 yaşındaki çocuğa böyle drama döndürmeye gerek yok, mute at geç ama sen, ego kasıyorum bana kimse küfür edemez modunda isen bir şey diyemeyeceğim. Sonuçta ufak yaşta ki bir bireyi, ufak çaplı bir tramvaya sokuyorsun, ki çoğu çocuk ettiği küfrün sorumluluğunu bilmiyor, internetten arkadaşından duyup yazıyor sağa sola.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı