Valorant üzerinden edilen küfür ve cimer şikayeti

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Senelerdir Online oyun oynarım, çok da küfür yedim ama sorun etmedim, sonuçta onun bana ettiği küfür sadece laf, duymazdan gelirim olur biter. 12-13 yaşındaki çocuğa böyle drama döndürmeye gerek yok, mute at geç ama sen, ego kasıyorum bana kimse küfür edemez modunda isen bir şey diyemeyeceğim. Sonuçta ufak yaşta ki bir bireyi, ufak çaplı bir tramvaya sokuyorsun, ki çoğu çocuk ettiği küfrün sorumluluğunu bilmiyor, internetten arkadaşından duyup yazıyor sağa sola.

Drama döndüren sizin gibi zihniyette olanlar adam küfür etmiş salla geç boş geç he de geç sanane kardeşim? Devlet bana bu hakkı tanımış sana küfür edenler senin annen için farklı farklı fanteziler kuranlar inandığın kutsallara küfür edenleri umursamazsın buraya da gelip sırf post kasmak için de mesaj atma. Utanmasanız çocuğa neden dava açtım diye beni linç edeceksiniz ilk önce ZİHNİYETinizi değiştirin.

Niçin öfkelendin anlamadım bir şey mi zorunuza gitti?

CIMER soruşturmayı açar, ifade için çağrılırsınız 1 - 2 ay sonra "Kovuşturmaya yer olmadığına dair karar" tarafınıza iletilir.

Niçin öfkelendin anlamadım bir şey mi zorunuza gitti?

Öfkelenmek mi :) dostum emin ol bu olay sonuçlandığında sen ve senin gibiler artık oyun platformlarında küfür hakaret vari edemeyecekleri için seviniyorum. İnşallah bir gün benim oynadığım takıma denk gelirsin o zaman aynı şeyler senin için de geçerli olur rahat ol ;)

Öfkelenmek mi :) dostum emin ol bu olay sonuçlandığında sen ve senin gibiler artık oyun platformlarında küfür hakaret vari edemeyecekleri için seviniyorum. İnşallah bir gün benim oynadığım takıma denk gelirsin o zaman aynı şeyler senin için de geçerli olur rahat ol ;)

Saçma sapan, rekabetçi oyunlar oynamıyorum merak etme. İkincisi, hayatta küfür eden birisi değilim. Hümanist birisi de değilim ama birisinin bir sorunu varsa üzerine gitmek yerine yardımcı olmak daha doğru bir davranıştır benim için.

Son düzenleyen: Moderatör:
Saçma sapan, rekabetçi oyunlar oynamıyorum merak etme. İkincisi, hayatta küfür eden birisi değilim. Hümanist birisi de değilim ama birisinin bir sorunu varsa üzerine gitmek yerine yardımcı olmak daha doğru bir davranıştır benim için.

Anlıyorum afferim sana ;)

Boşu boşuna post altında atışmayın gençler. Bir şey çıkmaz bundan. Küfür & Hakaret alıyorsanız (Sosyal medya hariç) yerlerden mutlaka kovuşturmaya yer olmadığına dair karar alırsınız. Eğer elinizde çok sağlam bir kanıt yoksa. Riot verileri yurt dışında bulunan sunucularında tutar. Çok uğraştırır bilgi almak. Savcılığın da bununla uğraşacak hali yok tabii.

Boşu boşuna post altında atışmayın gençler. Bir şey çıkmaz bundan. Küfür & Hakaret alıyorsanız (Sosyal medya hariç) yerlerden mutlaka kovuşturmaya yer olmadığına dair karar alırsınız. Eğer elinizde çok sağlam bir kanıt yoksa. Riot verileri yurt dışında bulunan sunucularında tutar. Çok uğraştırır bilgi almak. Savcılığın da bununla uğraşacak hali yok tabii.
Sosyal medyada da veriler yurt dışında değil mi

@witicieen tazminat aldığınızı söylemişsiniz, ayrıca avukat mı tuttunuz? Nasıl tazminat aldınız? Sadece ceza davası görüldü ve siz tazminat mı aldınız?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı