Valorant "Üzgünüz; belirttiğin kullanıcı adı, şifre ve bölge kombinasyonu geçerli değil"

İşletim sistemi
Windows 10

e.n.e.s

Kilopat
Sosyal Tayfı
Makaleler
5
Uzun zamandır oyuna girmiyordum hata üstüne hata aldım. İlk açtım oyunu oyun güncellendi sonra açılırken bilgisayar yeniden başladı şaşırdım ben de güncellemedendir sandım ama değilmiş .Sonra oyuna girerken hesap adı ve şifre istedi ben de girdim hatalı dedi, unutmuşumdur diye şifremi sıfırlayayım dedim. Şifremi sıfırlarken "Üzgünüz; belirttiğin kullanıcı adı, şifre ve bölge kombinasyonu geçerli değil" dedi. Ben de anlamadım her neyse onu da geçtim, eskiden girebildiğim oyuna "Bu oyun senin işletim sistemine çıkmadı" diyor. Windows 10 64 bit single language en son sürüm 20H2 kurulu bilgisayarda. He birde hesabı güncelle falan diyor onu da anlamadım. Birde şifre sıfırlarken e-postaya mesaj gelmiyor. Oyuna nasıl gireceğim?
1605735134670.png
1605735150539.png
1605735163187.png
1605735179780.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Uzun zamandır oyuna girmiyordum hata üstüne hata aldım. İlk açtım oyunu oyun güncellendi sonra açılırken bilgisayar yeniden başladı şaşırdım ben de güncellemedendir sandım ama değilmiş. Sonra oyuna girerken hesap adı ve şifre istedi ben de girdim hatalı dedi, unutmuşumdur diye şifremi sıfırlayayım dedim. Şifremi sıfırlarken "üzgünüz; belirttiğin kullanıcı adı, şifre ve bölge kombinasyonu geçerli değil" dedi. Ben de anlamadım her neyse onu da geçtim, eskiden girebildiğim oyuna "bu oyun senin işletim sistemine çıkmadı" diyor. Windows 10 64 Bit Single Language en son sürüm 20H2 kurulu bilgisayarda. He bir de hesabı güncelle falan diyor onu da anlamadım. Bir de şifre sıfırlarken e-postaya mesaj gelmiyor. Oyuna nasıl gireceğim?
Eki Görüntüle 742557 Eki Görüntüle 742558 Eki Görüntüle 742559 Eki Görüntüle 742560

Silip yükleyin düzelecektir.

Üzgünüz; belirttiğin kullanıcı adı, şifre ve bölge kombinasyonu geçerli değil bu hatayı ben de alıyorum. Nasıl düzetilicegini de bilmiyorum, bilet atttım dönüş saglanmadı.
Üzgünüz; belirttiğin kullanıcı adı, şifre ve bölge kombinasyonu geçerli değil
bende alıyorum onu hesabıma giriş yapamıyorum bilet attım farklı hesaptan onada dönmediler

Son düzenleme:
Üzgünüz; belirttiğin kullanıcı adı, şifre ve bölge kombinasyonu geçerli değil bu hatayı ben de alıyorum. Nasıl düzetilicegini de bilmiyorum, bilet atttım dönüş saglanmadı.
Üzgünüz; belirttiğin kullanıcı adı, şifre ve bölge kombinasyonu geçerli değil
bende alıyorum onu hesabıma giriş yapamıyorum bilet attım farklı hesaptan onada dönmediler
aynı hatayı bende aldım bugun bi çözüm bulamadım bi çözüm bulduysanız yardımcı olurmusunuz bana

Çözümü buldunuz mu? Ben de aynı sorunla karşılaştım.
Baylar bayanlar ben sorunu çözdüm ancak sizde ne olur orasını bilemem. Ben Gmail üzerinden şifre değiştirme talebinde bulunup şifreyi değiştirdim ve giriş yapabildim, şu an sorunsuz giriş yapıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözümü buldunuz mu? Ben de aynı sorunla karşılaştım.
Baylar bayanlar ben sorunu çözdüm ancak sizde ne olur orasını bilemem. Ben Gmail üzerinden şifre değiştirme talebinde bulunup şifreyi değiştirdim ve giriş yapabildim, şu an sorunsuz giriş yapıyorum.
Kanka gmaile kod gelmiyor sorun orada

Yeni konular

Geri
Yukarı