Çözüldü Valorant "Val 152" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10
Çözüm
Valorant HWID banı HWID ban yemişsiniz ticket attıgınızda anında acılmayacaktır. Sadece ban sürenizi ogreneceksiniz konudaki adimlari ve yazilari birebir yazarsaniz ban surenizi ogrenebilirsiniz ban kullanmadiysanizda ayni seyler gecerlidir.(genelikle 3 aylik ban alirsiniz. Hile kullandiginiz yani ban yiyen hesabınız kalici olarak banlanmistir yeni bir hesapla girmeyi denersiniz banınız kalktigı zaman).
Bazen ban yediniz hesap komple banlanmiyor bakarsiniz eski hesapla dersiniz önce.
Hile kullandınız mı? Bu hata kodunu araştırdığımda Anti-Cheat sistemi sizin hile açtığınızı tespit etmiş olabileceğini söylemiş. Tabii Valorant'ın kendi websitesinde böyle bir hata kodu mevcut değil. Yabancı kaynaklara göre bunu söylüyorum.

Merhabalar, aynı hatayı ben alıyorum. Bugün başladı. Sorunum hiçbir şekilde hile açmadım. Ne makro ne başak bir şey fakat bu hata kodunu alıyorum. Ticket da attım Riot'a.

Merhabalar, aynı hatayı ben alıyorum. Bugün başladı. Sorunum hiçbir şekilde hile açmadım. Ne makro ne başak bir şey fakat bu hata kodunu alıyorum. Ticket da attım Riot'a.

Sevgilim hocam bu sorunu yaşayan arkadasim. Hile acmis fakat dedikleri gibi bir çözümü yok PC yeniden başlatıp deneyin ve sonucları benimle paylaşın lutfen.

Geri
Yukarı