Valorant "VAL 19" hatası

Arpenix

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, dün Valorant'ı rahatlıkla oynayabiliyorken bugün VAL 19 hatası almaya başladım.
Ekran kartı güncellemesi vs YouTube'da gördüğüm çoğu videoyu izleyip denedim ama hiçbiri sonuç vermedi.
Cevaplarınızı bekliyorum.

Dosya Ekleri

• resim_2022-05-28_225831511.png
    resim_2022-05-28_225831511.png
    223 KB · Görüntüleme: 29
Son düzenleyen: Moderatör:
Oyunda internet bağlantısı ile ilgili olmayan çoğu hata ya Windows'un güncelleştirilmemesinden ya anlık bir hatadan ya antivirüsler-güvenlik duvarları yüzünden çıkıyor. Oyuna girerken hata alıyorsanız güvenlik duvarını devre dışı bırakmayı deneyin. Oyundayken anlık hata alıyorsanız bilgisayara reset atın.

Hizmetleri aç ve vgc adlı hizmeti çalıştır, otomatik yap. Olmaz ise, Vanguard'ı sil. Oyuna gireceğin zaman Valorant kendisi otomatik yükler. Gene olmaz ise, Valorant'a ticket atabilirsin onlar yardımcı olacaklardır.

Oyunda internet bağlantısı ile ilgili olmayan çoğu hata ya Windows'un güncelleştirilmemesinden ya anlık bir hatadan ya antivirüsler-güvenlik duvarları yüzünden çıkıyor. Oyuna girerken hata alıyorsanız güvenlik duvarını devre dışı bırakmayı deneyin. Oyundayken anlık hata alıyorsanız bilgisayara reset atın.

Windows Defender'ı devre dışı bırakıp oyuna girdim ama bir etkisi olmadı.
Hizmetleri aç ve vgc adlı hizmeti çalıştır, otomatik yap. Olmaz ise, Vanguard'ı sil. Oyuna gireceğin zaman Valorant kendisi otomatik yükler. Gene olmaz ise, Valorant'a ticket atabilirsin onlar yardımcı olacaklardır.

Vgc zaten otomatikte, şimdi silip deneyeceğim.

Vgc zaten otomatikte, şimdi silip deneyeceğim.

Sil ve dene. Olmaz ise, Valorant'ın kendi sitesinden oyunu normal kurduğun setup dosyasını indir ve aç otomatik dosyaları doğrulayacaktır. Bozuk dosya olursa onarır.

Dediğiniz yaptım ilk başta onarılıyor dedi şu an güncelleme yapıyor 0 da kaldı 10 dakikadır bu durumda.

Bekleyin, dosyaları tarıyor ve bir şey var ise onaracaktır.

Geri
Yukarı