Valorant val 5 hata kodu

venslxrd

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar selamlar Valorant'ta 2 haftada bir val 5 hata kodu alıp duruyorum hesap tamamen bana ait satın almadım. Durduk yere oyundan atıyor ve val 5 hatası yazıyor. Bilgisayarı daha yeni aldım önceki laptopumda hesaptan çıkış yapıp format atmıştım. Bu sorunu nasıl çözebilirim? Her hata verdiğinde şifreyi değişmekteyim ve oyundan oturumu kapatıp çıkıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu hatayı almanızın nedeni hesabınızın başka bir yerde oturum açık bırakmış olmanızdır. Eğer beta sürümünde hesabınız varsa bu hata ile karşılaşmanız çok doğal. Bunun için hesaplardaki oturumunu kapatıp istediğin cihazda tekrar oturum açman(alıntıdır)
Olmaz ise destek ile iletişime geçebilirsin.

Hesabım betadan kalma değil sadece 2 cihazda açtım biri şu anki kullandığım bilgisayarı diğeride eski laptopum ancak ondanda dediğim gibi çıkış yapıp format attım. Hesabın şifresini her hata verdiğinde değiştiriyorum zaten. Bir de oyun çok hata buglarıyla dolu bu da ondan olabilir mi?

Arkadaşlar selamlar Valorant'ta 2 haftada bir val 5 hata kodu alıp duruyorum hesap tamamen bana ait satın almadım. Durduk yere oyundan atıyor ve val 5 hatası yazıyor. Bilgisayarı daha yeni aldım önceki laptopumda hesaptan çıkış yapıp format atmıştım. Bu sorunu nasıl çözebilirim? Her hata verdiğinde şifreyi değişmekteyim ve oyundan oturumu kapatıp çıkıyorum.
Genel bir sorun düzelir.

oyundan oturumu kapatıp çıkıyorum sorun 2 haftada bir oluyor. inşallah bugtan ibarettir
Virüs taraması yapın yine de, ben de hesabı kimseye vermememe rağmen geçenlerde bu hatadan alıp şifremi değistirmiştim. Ayrıca benim gibi veri talebi de oluşturabilirsiniz, ama gelmesi uzun sürüyor.

Geri
Yukarı