Çözüldü Valorant VAN 1067 hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

447080

Decapat
Nedense böyle bir hata çıkıyor:

Desktop Screenshot 2022.05.17 - 18.57.54.33.png

Bu hatayı 1 aydır alıyordum. Bugün temiz format atmama rağmen oyunu kurup girdikten 15 dakika sonra oyun çöktü ve aynı hata tekrar başladı. Sanırım bunun neden kaynaklandığını Riot bile bilmiyor tam 3kere ticket attım ama sorunu bir türlü çözemediler. Kendi oyunlarının hatasını düzeltemeyen milyar dolarlık bir şirket işte.

Hocam 2 gün önce giriyordu sonra girmemeye çalıştı Secure Boot TPM 2.0 ne varsa denedim ama olmadı ticket attım geri dönüş bile yapılmadı kanser olacağım.
Oyun için fare almıştım bir de ona yanıyorum.

Hocam 2 gün önce giriyordu sonra girmemeye çalıştı Secure Boot TPM 2.0 ne varsa denedim ama olmadı ticket attım geri dönüş bile yapılmadı kanser olacağım.
Oyun için fare almıştım bir de ona yanıyorum.

Sorun HDD'dedir diyerek bugün SSD siparişi verdim gelince ona temiz kurulum yapıp deneyeceğim. Sonuçtan haberdar ederim.

Sorun HDD'dedir diyerek bugün SSD siparişi verdim gelince ona temiz kurulum yapıp deneyeceğim. Sonuçtan haberdar ederim.

Hocam cidden sonucu bekliyorum. Haberdar etmeyi unutmayın.
Çözülür insallh.
İyi akşamlar.

Hocam ne yaptınız merak ettim.
Halloldumu.

Son düzenleme:
Hocam cidden sonucu bekliyorum. Haberdar etmeyi unutmayın.
Çözülür insallh.
İyi akşamlar.

Hocam ne yaptınız merak ettim.
Halloldumu.

SSD henüz elime ulaşmadı reis. Ama ben yeni Windows kurulumu yapacağım için sorun hallolacak muhtemelen. Çünkü daha önce
formatla halledebilmiştim sorunu ama bu sefer diskte hata olduğu için oyun çöktü ve aynı hatayı verdi diye düşünüyorum. Yani formattan sonra muhtemelen düzelecek sorun.

Arkadaşin SSD'si daha gelmemiştir 1 iş günü oldu hocam.

Hocam cok degisik ya Secure Boot TPM 2.0 denemedigim şey kalmadı ama olmuyor. Bir de bu hata genelde Windows 11 veriyormus benim PC Windows10 niye bu hatayı verdi durup dururken kanser olacağım vallahi.
Arkadaşin SSD'si daha gelmemiştir 1 iş günü oldu hocam.

Hocam cok degisik ya Secure Boot TPM 2.0 denemedigim şey kalmadı ama olmuyor. Bir de bu hata genelde Windows 11 veriyormus benim PC Windows10 niye bu hatayı verdi durup dururken kanser olacağım vallahi.

SSD henüz elime ulaşmadı reis. Ama ben yeni Windows kurulumu yapacağım için sorun hallolacak muhtemelen. Çünkü daha önce.
Formatla halledebilmiştim sorunu ama bu sefer diskte hata olduğu için oyun çöktü ve aynı hatayı verdi diye düşünüyorum. Yani formattan sonra muhtemelen düzelecek sorun.

Beklemedeyim hocam vallahi. Haberinizi bekliyorum.

Beklemedeyim hocam vallahi. Haberinizi bekliyorum.

Reis bugün SSD geldi Windows kurulumumu yaptım. Valorant'ı da indirdim güzelce 5 maç attım sıkıntısız. Ama dediğim gibi benim HD'dim bozuk olduğu için SSD aldım bu sorun için SSD'ye gerek yok ama format net çözümlerinden biri.

Knkam format çözdü yani değil mi?
Evet daha önce karşılaştığımda formatla çözmüştüm zaten fakat hdd sorunu sebebiyle oyun çökünce veya mavi ekran yiyince tekrar etmişti. Sende böyle bir sorun yoksa formatla rahatça halledebilirsin. İstersen riota bilet gönder baya ilgileniyolar belki teknik destekle çözebilirsin ve formatla uğraşmak zorunda kalmazsın. Ama çözemezsen formar net çözüm.

Evet daha önce karşılaştığımda formatla çözmüştüm zaten fakat HDD sorunu sebebiyle oyun çökünce veya mavi ekran yiyince tekrar etmişti. Sende böyle bir sorun yoksa formatla rahatça halledebilirsin. İstersen Riot'a bilet gönder bayağı ilgilenıyorlar belki teknik destekle çözebilirsin ve formatla uğraşmak zorunda kalmazsın. Ama çözemezsen formar net çözüm.

Çok tesekkur ettim hocam sağ olasın.
Evet daha önce karşılaştığımda formatla çözmüştüm zaten fakat HDD sorunu sebebiyle oyun çökünce veya mavi ekran yiyince tekrar etmişti. Sende böyle bir sorun yoksa formatla rahatça halledebilirsin. İstersen Riot'a bilet gönder bayağı ilgilenıyorlar belki teknik destekle çözebilirsin ve formatla uğraşmak zorunda kalmazsın. Ama çözemezsen formar net çözüm.

Hocam hangi SSD aldınız peki.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı