Valorant "Van 1067" hatası

İlkay Çil

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba,
Benim sorunum Valorant'a girdiğim zaman van 1067 hatası alıp oyunum kapanıyor. Ardından TPM 2.0 ve Secure Boot gibi bir hata ekranı geliyor. Bilgisayarım Windows 11 bu arada güncelleme yaparken TPM 2.0 ve Secure Boot'u yapmıştım.
Ama şimdi çözümlere baktığım zaman BIOS'tan Secure Boot'u açmam gerekiyormuş. BIOS'a giriyorum Secure Boot'u Disable'den enable moduna alıyorum kaydedip yeniden başlat dediğim zaman bu sefer de otomatik onarma hatası alıyorum ve bilgisayarım açılmıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba,
Benim sorunum Valorant'a girdiğim zaman van 1067 hatası alıp oyunum kapanıyor. Ardından TPM 2.0 ve Secure Boot gibi bir hata ekranı geliyor. Bilgisayarım Windows 11 bu arada güncelleme yaparken TPM 2.0 ve Secure Boot'u yapmıştım.
Ama şimdi çözümlere baktığım zaman BIOS'tan Secure Boot'u açmam gerekiyormuş. BIOS'a giriyorum Secure Boot'u Disable'den enable moduna alıyorum kaydedip yeniden başlat dediğim zaman bu sefer de otomatik onarma hatası alıyorum ve bilgisayarım açılmıyor.

Kanka herhalde Windows 10 geç.
Tam bir bilgim yok.

Yaptım fakat yine hatayı veriyor hata aynı bu şekilde, C:/windows/system32/logfiles/srt/srttrail.txt

Valorant tek bizdemi hata veriyor bilmiyorum daha yeni Valorant'a girdim couldn't start diye bir hata alıyorum YouTube'dan baktım çözümüne yapıyorum ama değişen bir şey yok geçmiş olsun.

Yazdım fakat eksik bir şeyler var bana Y/N diye soru yöneltiyo

Yeni konular

Geri
Yukarı