Valorant van 152 hatası

İşletim sistemi
Windows 10

Mirac Acar

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Sarıyer
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Ben yaklaşık 7 ay öncesinde Valorant'a başladım. Gold elo ya kadar kuzenimle birlikte çıktık ikimizde hemen hemen aynı performansta oyuncuyduk. Ben düzenli olarak aim kasmaya başladım 1 ay sonra çalışmalarımın sonucunu aldım ama yine de Gold eloda kaldım. Bir arkadaşımın rankı dia onan hesabını vermesini rica ettim o da verdi. Hesapta bir maç atayım dedim 2 kere bela attım çoğu eli takıma ben kazandırdım 30 vurdum falan. Yani Gold eloda kalmış bir diamonddım.

Her el en az 20 genelde 28-35 falan vuruyordum. Ama sürekli tam Gold 2 olacakken tekrar kaybediyordum ve gümüş 3'e kadar düşebiliyordum. Bir gün bu durumdan çok sıkıldım. Ve hile açmaya karar verdim. Birlikte oynadığımız kuzenim hileye karşı bana yapma dedi ama ben dinlemedim hile açtım. Hile ile legit oynamayı beceremedim ve hem hile açmadığım hesaplar hem de açtığım hesaplarım ben yedi.

Bilgisayarımda ban yediği için oyuna girmeye çalıştığımda van 152 hatasını alıyorum oyuna giremiyorum. Çünkü PC banı da yedim. Çok pişman oldum hile açtığım için bir daha hile açmayacağıma yemin ettim. B PC banının kalkması için spoofer satanlar var. Ama güvenip güvenmeme konusunda kararsız kaldım. Bana yardımcı olabilecek arkadaş var mı?

3 ay sabret bu ban 3 ay sürüyor spooferlar biraz tuzlu ve patlama ihtimali var.
Eğer spoofer patlarsa ana cihazının banın tekrar 3 ay olarak başlıyor.

HWID spoofer satın almak bence mantıklı. Ama senin yaptığın hareket mantıksız.

Mantıksız olduğunu kabul ediyorum. Ama gerçekten nçok sinirlenmiştim. Bir de benim kullandığım hileyi binlerce kişi kullanıyordu. Ve sürekli karşıma geliyordu. Takım arkadaşımda bile rastladım ama hilenin ayarlarını yapamamıştı. Bir tık belli ediyordu hile kendisini. HWID spoofer nereden alabilirim?

Mantıksız olduğunu kabul ediyorum. Ama gerçekten nçok sinirlenmiştim. Bir de benim kullandığım hileyi binlerce kişi kullanıyordu. Ve sürekli karşıma geliyordu. Takım arkadaşımda bile rastladım ama hilenin ayarlarını yapamamıştı. Bir tık belli ediyordu hile kendisini. HWID spoofer nereden alabilirim?
Hileyi ücret vererek mi satın aldınız?

Kurallar gereği link vememem.

Yeni konular

Geri
Yukarı