Valorant van 61 banı ticket atarak açılır mı?

laxses

Picopat
Yer
İstanbul
Riot Games'e ticket attım ve şunları yazdım.

"Bugün büyük yamanın ardından oyuna girmeyi denedim ve van 61 hatası verdi, biraz bu hata kodunu araştırdıktan sonra topluluk kurallarını ihlal ettiğimiz zaman atılıyormuş. Ben yaklaşık 1 aydır Valorant oynamıyorum hesap kardeşimdeydi aynı donanımdan oynuyoruz. Bugün hesabın ban yediğini gördüm kardeşim haber verdi. Kardeşimin toxic olduğunu biliyorum topluluk kurallarını da ihlal etmiş olabilir inkar etmiyorum ama affınıza sığınarak banımızın açılmasını talep ediyorum. Hesapta değerli itemler bulunmakta yüklü miktar para yatırıldı. Kardeşimi de uyardım bu konu hakkında bir daha yapmayacağına söz verdi banımın açılmasını talep ediyorum."

Sizce açılır mı?

Sk1llex

Picopat
Olayı tüm gerçekliği ile anlattım Riot Games'e ticket attım ve şunları yazdım.

"Bugün büyük yamanın ardından oyuna girmeyi denedim ve van 61 hatası verdi, biraz bu hata kodunu araştırdıktan sonra topluluk kurallarını ihlal ettiğimiz zaman atılıyormuş. Ben yaklaşık 1 aydır Valorant oynamıyorum hesap kardeşimdeydi aynı donanımdan oynuyoruz. Bugün hesabın ban yediğini gördüm kardeşim haber verdi. Kardeşimin toxic olduğunu biliyorum topluluk kurallarını da ihlal etmiş olabilir inkar etmiyorum ama affınıza sığınarak banımızın açılmasını talep ediyorum. Hesapta değerli itemler bulunmakta yüklü miktar para yatırıldı. Kardeşimi de uyardım bu konu hakkında bir daha yapmayacağına söz verdi banımın açılmasını talep ediyorum."

Sizce açılır mı?
Zannetmiyorum. Ceza süresi boyunca cezanızı açtırma gibi bir durum muhtemelen söz konusu olmaz.

Measterpo

Centipat
Makaleler
2
Kardeşiniz veya siz ne fark eder? Hesabı kullanan kişi önemli değil, hesabın nasıl kullanıldığı önemli. Ben olsam açmazdım.

sleepinnice

Centipat
Yer
jett ile dash atıyor.
Dostum biz nereden bilelim açılıp açılmayacağını? Aramızda Riot Games'te çalışan bir yetkili yok herhalde, ayrıca kardeşinin toxic olduğunu bile bile oynattıysan senin suçun.

Oğuzhan Necip Şahin

Kilopat
Süper Moderatör
Makaleler
2
Yer
Bursa, Türkiye
Hesabınızda süreli yasaklama varsa zaten süresi bittiği zaman açılacaktır. Ancak süresiz yasaklama aldıysanız süresiz uzaklaştırmalar hiçbir zaman açılmaz.

Glank

Decipat

61​

VALORANT'tan uzaklaştırıldın. Eğer hile açmadıysanız max 1 ay içinde hesap açılır.

Yukarı