Valorant VAN -83 hatası

playersk8

Hectopat
RAM
Kingston HyperX Savage 8GB 2666MHz CL13
Ekran kartı
RX 570
Anakart
ASUS X570-P
İşlemci
RYZEN 5-1600 A.F.
Anakartın BIOS sürümünü(4021) yeni güncelledim. Valorant'ı indirip kurduğumda oynaya basıyorum ancak oyun açılmıyor. Oyna tuşuna bastıktan sonra orası şeffaf oluyor 2-3 saniye sonra tekrar aktif oluyor. Ama oyun açılmıyor. Program ekle veya kaldır kısmındandan Riot Vanguard'ı kaldırıp girdiğimdeyse altta bulunan resimdeki hatayla karşılaşıyorum. Sonra tekrar Riot Vanguard kuruluyor, bilgisayarı yeniden başlatıyorum ama başa dönüyorum. Bunun da bir çözümü var mıdır? Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Dosya Ekleri

• aa (1).png
    aa (1).png
    1 MB · Görüntüleme: 793
Anakartın BIOS sürümünü(4021) yeni güncelledim. Valorant'ı indirip kurduğumda oynaya basıyorum ancak oyun açılmıyor. Oyna tuşuna bastıktan sonra orası şeffaf oluyor 2-3 saniye sonra tekrar aktif oluyor. Ama oyun açılmıyor. Program ekle veya kaldır kısmındandan Riot Vanguard'ı kaldırıp girdiğimdeyse altta bulunan resimdeki hatayla karşılaşıyorum. Sonra tekrar Riot Vanguard kuruluyor, bilgisayarı yeniden başlatıyorum ama başa dönüyorum. Bunun da bir çözümü var mıdır? Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.
Valorant ve Vanguard'ı sil ve tekrar yükle (Valorant'ı da).

Msconfig e gir orada microsoft hizmetlerini gizleye tıkla çıkan kutucuklarda veg miydi neydi öyle bir şey olması lazım Valorant ın hizmeti eğer o kapalıysa açıp gir.

Valorant ve Vanguard'ı sil ve tekrar yükle (Valorant'ı da).
Denedim hocam. Olmadı. Hatta valorantın kendi sitesinden denedim sonra epic gamesten.
Msconfig e gir orada microsoft hizmetlerini gizleye tıkla çıkan kutucuklarda veg miydi neydi öyle bir şey olması lazım Valorant ın hizmeti eğer o kapalıysa açıp gir.
Yaptım onu da yine olmadı kral
UP

Son düzenleme:
kankam hile veya 3.parti yazılım varsa bilgisayarda o yüzden galiba anakart banı olabilir bende az önce kardeşimden sonra valorant oynaam dedim giremedim baya darladım hile açtım dedi

Geri
Yukarı