Valorant Vandal için kaplama önerisi

nardos

Centipat
Daha fazla  
Bu benim ilk skinim olacak, daha önce KTAC Battle Pass almıştım hesaba çok önceden. 2200 VP yatıyor hesapta. Vandal'a bir skin almak istiyorum. Işık muhafızları güzel gibi ama emin değilim. Sizlerin fikirlerini de almak istedim çünkü VP fiyatları çok arttı her zaman alamıyorum. Siz ne önerirsiniz vandal için?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yağmacı bence. Yağmacı skinli vandalı elime alınca fazladan güç geliyor bana daha iyi vuruyorum. Görüntüsü de güzel. O olmazsa asil.

Ejder almayın sıkıyor vuramıyorsunuz.
Rgx ve ışık muhafızları en iyileri bana göre.
Yağmacı güzel ama daha iyisi mevcut.
Asil güzelde bir hareketi falan olsun derseniz almayın.
Rgx bence çok iyi çünkü hem iyi hem renk seçeneği mevcut hem de incelemeden sonra ışıkları değişiyor bambaşka bir skin gibi oluyor.

Rgx bence çok iyi çünkü hem iyi hem renk seçeneği mevcut hem de incelemeden sonra ışıkları değişiyor bambaşka bir skin gibi oluyor.
Sizin kararınız ben ejder ile iyi oynuyorum. Aslında bu iş birazcık sizde silahları denemeniz lazım.

Hepinizin fikirleri için teşekkür ederim. Rgx ve ışık muhafızları bana çok mantıklı gelmeye başladı. İkisini de almayı düşünüyorum.

Geri
Yukarı