Valorant Vandal skin önerisi

Leoon

Decapat
Daha fazla  
Merhaba. Valorant'ta 3 farklı hesabım var hepsinin rankıda birbirine yakın ama artık bir hesapla devam etmek istiyorum. Hepsininde gece pazarına baktım birinin marketinde Asil 2.0 Phantom var diğerinde Yağmacı Vandal diğerinde ise Köken Vandal. Sizce hangi skini alıp o hesapla devam etmeliyim? Yardımcı olursanız sevinirim.

Vallaha bende yağmacı almak istiyorum ama sanki her yer yağmacı oldu gibi artık farklı bir şeyler mi alsam diye düşünmedim değil.

Eğer ciddi bir rank maçına giriyorsam köken vandal eğlencesine giriyorsam Ejder Vandal. Ama şunu belirteyim bazıları köken vandalın sesini beğenmiyor istersen köken vandal alacaksan önce bir internetten köken vandalın sesine bak.

Yitik o zaman. Hem yağmacıya benziyor hem herkeste yok.

Keşke yitik gelsede alsam ama maalesef gelmiyor :(
Eğer ciddi bir rank maçına giriyorsam köken vandal eğlencesine giriyorsam Ejder Vandal. Ama şunu belirteyim bazıları köken vandalın sesini beğenmiyor istersen köken vandal alacaksan önce bir internetten köken vandalın sesine bak.

Aslında asıl oynamak istediğim hesaba köken geldi dia 2 rankı diğerleri plat rankında çıkarırım ama bir takımım olmadıgı için takıma AFK'sı flan geliyor sıkıntı oluyor vallaha bilemedim bakacağım artık teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı