Çözüm Valorant Vanguard başlatılamadı hatası

Bu konu bir çözümü açıklamaktadır. Herhangi bir çözüm açıklanmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

Hangottom

Hectopat
Makaleler
4
Arkadaşlar, birçok kişi bildiğiniz gibi Valorant Vanguard açılmıyor hatası ile karşılaşıyor. Bunun çözümü Valorant Vanguard'ı kaldırmak veya oyunu silip baştan yüklemek değil. Çözüm çok basit.
- Görev yöneticisini açın.
- Başlangıç kısmına gelin.
- Valorant Vanguard'ı “devre dışı” bırakın.
- Bilgisayara restart atın ve oyun açılacak.
Bu çözüm kendim de de aynı sıkıntı vardı ve çözüme ulaştı. Aynı şekilde konularda da kullanıcılar çözüme ulaştı. İyi günler diliyorum.
Kanıt konu.

Son düzenleme:
İyi de Vanguard'ı başlangıçta devre dışı bırakırsak program açılmayacak. Program açılmayınca da Vanguard başlatılamadı hatası vermeyecek mi?

Hayır. Orada aktifleştirmek bilgisayar her açıldığı anda programın arka planda çalışması anlamına geliyor. Devre dışı bırakınca oyun açıldığı anda açılıyor sadece ve sorunda ortadan kalkıyor.

Eğer vangurard başlangıçta açılmaz ise oyun da açılmaz. Nasıl olacak ki o iş?

Dediğim gibi başlangıç kısmında açmak sadece Windows açıldığında açmak oluyor. Oyum başlatılınca program açılıyor. Dediğim gibi kendimde de aynı sıkıntı vardı.
Böyle çözdüm.
Kanıt konu.
Çözüm bana da saçma geldi. Vanguard'ın çalıştığı seviye belli. Normalde böyle çalışmaması lazım. Sorunu yaşayan konuyu bulup çözüldü ya da çözülmedi yazar. O zaman anlarız ne olduğunu.

Link attım. Aynı sıkıntıyı kendim de yaşıyordum denediğim hiçbir şey kalmamıştı. Böyle çözdüm ve konunun linkini bıraktım.

Dediğim gibi başlangıç kısmında açmak sadece Windows açıldığında açmak oluyor. Oyum başlatılınca program açılıyor. Dediğim gibi kendimde de aynı sıkıntı vardı.
Böyle çözdüm.
Kanıt konu.

Link attım. Aynı sıkıntıyı kendim de yaşıyordum denediğim hiçbir şey kalmamıştı. Böyle çözdüm ve konunun linkini bıraktım.

Aynı sorunu ben de yaşamıştım, aynı şekilde çözdüm. Sorun yaşayan herkes bunu uygulamalı.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı