Çözüldü Valorant Vanguard Başlatılamadı Hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 7

Anıl ARAT

Centipat
Arkadaşlar, Valorant'a asla giremiyorum. Bir kere bile ana menüyü görmedim. Eskiden Valorant, Twitch'te drop ile düşüyordu. Ben de Twitch hesabımı bağladım. Alakası olabilir mi?

VALORANT-Win64-Shipping 2020-09-23 23-09-53-330.jpg

Bilgisayarı yeniden başlattığınızda olmuyorsa öncelikle denetim masasından Vanguard'ı kaldırın. Ondan sonra Valorant'a tekrar girmeye çalıştığınızda Vanguard'ı tekrar indirecek. Bilgisayarı yeniden başlattığınızda çözülmesi lazım. Çözülmezse Valorant Destek ekibine yazın.

Bilgisayarı yeniden başlattığınızda olmuyorsa öncelikle denetim masasından Vanguard'ı kaldırın. Ondan sonra Valorant'a tekrar girmeye çalıştığınızda Vanguard'ı tekrar indirecek. Bilgisayarı yeniden başlattığınızda çözülmesi lazım. Çözülmezse Valorant destek ekibine yazın.

Ya olmuyor deniyorum olmuyor.
Bilgisayarı yeniden başlattığınızda olmuyorsa öncelikle denetim masasından Vanguard'ı kaldırın. Ondan sonra Valorant'a tekrar girmeye çalıştığınızda Vanguard'ı tekrar indirecek. Bilgisayarı yeniden başlattığınızda çözülmesi lazım. Çözülmezse Valorant destek ekibine yazın.

Cevap ta vermiyor Riot Games.

Yeni konular

Geri
Yukarı