Valorant Vanguard blocked the following file hatası

İşletim sistemi
Windows 11
Daha fazla  
Ekran kartı
gtx 1650
İşlemci
intel i5 12450h
Yeni Excalibur sıfır laptop aldım G770 modeli. Valorant'ı indirdiğimde başlattığım zman siyah ekranda kalıyor siyah ekrandan ileri gitmiyor çıktığım zman da bu hatayı alıyorum. Excalibur'un kendi kontrol merkezi sorun nedir? Yardımcı olabilir misiniz?
0754998f-d234-4ad0-bc6a-2233d87f063b.jpg

Vanguard ile alakalı daha fazla bilgi almak istiyor musun, diye soruyor. Hayır deyin. O yukarıda yazan dosyayı engellemiş onu diyor. Sürücülerle alakalı bir şey sanırım drivers klasöründe dosya. Hayır deyin ve oyununuzu başlatın.

Ve hocam imkanınız varsa o Casper'ı iade edip yeni Monster ve Casper başka laptopa yönelmenizi tavsiye ediyorum.

Vanguard ile alakalı daha fazla bilgi almak istiyor musun, diye soruyor. Hayır deyin. O yukarıda yazan dosyayı engellemiş onu diyor. Sürücülerle alakalı bir şey sanırım drivers klasöründe dosya. Hayır deyin ve oyununuzu başlatın.

Ve hocam imkanınız varsa o Casper'ı iade edip yeni Monster ve Casper başka laptopa yönelmenizi tavsiye ediyorum.
ustam excalibur un kendi uygulamasını silmemi istiyor sanırsam onu bir hile programı olarak görüyor ama o da pc nin kendi programı yani bi oyun için slinmiyor pc de daha degiştirememki

Geri
Yukarı