Valorant ve LoL'de gecikme

Harleen

Kilopat
Daha fazla  
Oyun oynarken karşı taraftan mermi taranırken bana sadece sanki 1 kere sıkılıp adam öldürülüyormuş gibi gözüküyor, Sova'nın baykuşunu çalıştırınca 2 saniyeliğine ekran bozuluyor, silah satın alırken sürekli bıçak ve silah arasında oyun geçiş yapıyor kendi kendine. Bunların haricinde mesela adam ölünce bana geç yansıyor yani kısacası LAG gibi bir şey var ama çözemedim. Lol'de ise bu anlattıklarıma benzer durumlar var. Yani karakter geç yanıt veriyor vs. vs. Bir video bırakacağım görüntüleyebildiğim iki sorun bu.

Bu Sova'nın baykuşu dediğim durum;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu da silah spam durumu;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Oyun oynarken karşı taraftan mermi taranırken bana sadece sanki 1 kere sıkılıp adam öldürülüyormuş gibi gözüküyor, Sova'nın baykuşunu çalıştırınca 2 saniyeliğine ekran bozuluyor, silah satın alırken sürekli bıçak ve silah arasında oyun geçiş yapıyor kendi kendine. Bunların haricinde mesela adam ölünce bana geç yansıyor yani kısacası LAG gibi bir şey var ama çözemedim. Lol'de ise bu anlattıklarıma benzer durumlar var. Yani karakter geç yanıt veriyor vs. vs. Bir video bırakacağım görüntüleyebildiğim iki sorun bu.

Bu Sova'nın baykuşu dediğim durum;

Bu da silah spam durumu;
Lol'de pinginiz düşük olduğu halde anlık olarak bağlantı koptu uyarısı veriyor mu?

LoL'de pinginiz düşük olduğu halde anlık olarak bağlantı koptu uyarısı veriyor mu?

Yok hayır vermiyor. Aslında bugün pingim 30 ve 60 arasında düşüş ve yükselme yaşandı ama bunlara sebep olacağını sanmıyorum. Ayrıca Valorant'ta ise sabit 14 ping ile oynadım bugün.
Yok mu ya bir fikri olan? ://

Son düzenleme:

Geri
Yukarı