Valorant VP yatırırken "sizin ulkenize ait degil" hatasi

KringGof

Centipat
Daha fazla  
Valorant hesabi satin aldim e-posta degisenli yani e-posta benim uzerime oyun sunucusu AB fakat oyun ici VP satin alim yeri euro o yuzden herhalde aldigim VP kodu calismadi. Ticket acsam hesap banlanir mi?

VP kodları bağlı oldukları sunucuya göre ayarlanıyor. Hesap TR serverında kurulmadıysa
TR VP kodu çalışmaz. Banlanabilir sonuçta satın almışsınız. Hesap satışı yasak.

Hesap alım satımları ban sebebi eğer bunu soruyorsanız. Ama ban yiyeceğinizi sanmıyorum. https://support-valorant.riotgames.com/hc/tr/articles/360047379834-Riot-Hesabı-İçin-İkamet-Edilen-Bölgeyi-Değiştirmek ilk olarak şuradan bölgenizi değiştirebiliyorsanız değiştirin. Değiştirme seçeneği çıkarsa para birimi de bulunduğunuz yere göre değişiyor olmazsa ticket atın.
aynen karsima cikan para birimleri yanlis ab sunucusu olmasina ragmen kontrol et dedim boyle cikti e posta benim ustume ticket acsam banlanir mi cunku icinde skin var

Dosya Ekleri

• Screenshot_20230412-130616_Chrome.jpg
    Screenshot_20230412-130616_Chrome.jpg
    95,6 KB · Görüntüleme: 18
aynen karsima cikan para birimleri yanlis ab sunucusu olmasina ragmen kontrol et dedim boyle cikti e posta benim ustume ticket acsam banlanir mi cunku icinde skin var
Orasını bilemem kimse bilemez. Hesap satışı yasak bir şey ve ban sebebi ama ben ban yiyeceğini düşünmüyorum.

Peki benim olmadigimi nasıl kanitlarlar kanitlayamazlarsa zaten sıkıntı yok.

Kanıtlamak zorunda değiller, sen asıl kendin olduğunu kanıtlamak zorundasın. Şüpheli bir durumda hesabı incelemeye alıp senden ekstra bilgiler isteyebilirler, açtığın ilk ajan vs. gibi.

Peki benim olmadigimi nasıl kanitlarlar kanitlayamazlarsa zaten sıkıntı yok
Hesap almayın aldırmayın. Valorantta hesap almak hem ban tehlikesi yaşatır. Hem de eğer satın aldığınız kişi isterse hesabı sizden geri alabilir ilk bilgileriyle. Siz şimdi hesabın e postasını değiştirdim benim epostam artık geri alamaz falan deyip kafanız rahat kullanıyor olabilirsiniz belki ama öyle değil. İsterseniz hesabın her şeyini kendinizin üstüne alın epostası dahil. Satın aldığınız kişi hesabım çalındı diye bir ticket atar riota ve riot ondan hesabın ilk bilgilerini işte ilk epostası ilk aldığı skini vs sorar ve satıcı bunları yazıp siz ne kadar bilgileri kendi üzerine alsanız da hesabı sizden geri alabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı