Valorant vs CS:GO

adnan.mihci

Decipat
Makaleler
2
Daha fazla  
Arkadaşlar çok tartışılan iki oyun var. CS:GO ve Valorant bence valoranta bana daha iyi bir oyun bence. Sebebini hemen açıklayayım.

Artıları.

1. Farklı karakterlerle farklı oynayış şekillerine imkan sağlaması bence bu çok büyük bir artı CS ile aralarındaki en büyük fark bu ama farklı karakter derken arada her türlü oyun tarzı için bir karakter var.

2. Saldıran tarafla savunan tarafın eşit olması bu olay benim için bir artı çünkü CS de anti ye geçtiğimizde kazanma oranları düşüyor ama Valorant'ta bu eşit ve adil.

3. Harita anlamında Valorant benim için önde ama bu zevk konusu harita hakkında konuşmaya gerek yok.

4. Hile CS de hile geldi diye hangimiz alt F4 çekmedik ama bu olay Valorant'ta çok çok az var bu cidden çok büyük bir artı ama hile yok değil var.

5. Yapımcılarla iletişim Riot çalışanları Valorant'ın yapımcıları yani her oyuncuyla iletişimdeler.

6. Oyuna bol bol güncelleme geliyor ve bu güncellemelerde oyuncaların fikri önemsiyor bu da büyük bir artı.

Eksileri.

1. Vuruş hissi CS:GO'da HS attığınızda o çıkan ses hep kulağımda CS:GO'nun aşırı güzel bir vuruş hissi var ama Valorant'ta bu biraz daha az ama benim için Valorant bunu vurduktan sonra ki çıkan ses efekleri ile telafi etse de CS:GO kadar iyi bir iş başaramamış.

2. Silah sekmeleri biraz saçma CS'den geçerseniz valoranta biraz alışma süreci var 1 2 günde alışırsınız aşırı bir sorun etmedim ama genede bir eksi.

2. Buglar oyuna yeni map falan getirdiler bu sefer buglar olmaya başladı ciddi buglar vardı yani hile yerine bug yapmak daha mantıklıydı ama sonra azalttılar ama hala biraz var aşırı olmasa da.

Ben Valorant'ta ilk başta ön yargılıydım ama oynadıktan sonra Valorant daha iyi geldi siz ne düşünüyorsunuz tarafsız davrandığımı sanıyorum yorumlarınızı merak ediyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
bir çete savası.jpg

Arkadaşlar çok tartışılan iki oyun var. CS:GO ve Valorant bence valoranta bana daha iyi bir oyun bence. Sebebini hemen açıklayayım.

Artıları.

1. Farklı karakterlerle farklı oynayış şekillerine imkan sağlaması bence bu çok büyük bir artı CS ile aralarındaki en büyük fark bu ama farklı karakter derken arada her türlü oyun tarzı için bir karakter var.

2. Saldıran tarafla savunan tarafın eşit olması bu olay benim için bir artı çünkü CS de anti ye geçtiğimizde kazanma oranları düşüyor ama Valorant'ta bu eşit ve adil.

3. Harita anlamında Valorant benim için önde ama bu zevk konusu harita hakkında konuşmaya gerek yok.

4. Hile CS de hile geldi diye hangimiz alt F4 çekmedik ama bu olay Valorant'ta çok çok az var bu cidden çok büyük bir artı ama hile yok değil var.

5. Yapımcılarla iletişim Riot çalışanları Valorant'ın yapımcıları yani her oyuncuyla iletişimdeler.

6. Oyuna bol bol güncelleme geliyor ve bu güncellemelerde oyuncaların fikri önemsiyor bu da büyük bir artı.

Eksileri.

1. Vuruş hissi CS:GO'da HS attığınızda o çıkan ses hep kulağımda CS:GO'nun aşırı güzel bir vuruş hissi var ama Valorant'ta bu biraz daha az ama benim için Valorant bunu vurduktan sonra ki çıkan ses efekleri ile telafi etse de CS:GO kadar iyi bir iş başaramamış.

2. Silah sekmeleri biraz saçma CS'den geçerseniz valoranta biraz alışma süreci var 1 2 günde alışırsınız aşırı bir sorun etmedim ama genede bir eksi.

2. Buglar oyuna yeni map falan getirdiler bu sefer buglar olmaya başladı ciddi buglar vardı yani hile yerine bug yapmak daha mantıklıydı ama sonra azalttılar ama hala biraz var aşırı olmasa da.

Ben Valorant'ta ilk başta ön yargılıydım ama oynadıktan sonra Valorant daha iyi geldi siz ne düşünüyorsunuz tarafsız davrandığımı sanıyorum yorumlarınızı merak ediyorum.
Valorant moba tarzı bir nişancı oyunu. CS ise bildiğimiz CS. Neyi tercih ederim diyorsan Valorant.

Artıları.

1. farklı karakterlerle farklı oynayış şekillerine imkan sağlaması bence bu çok büyük bir artı CS ile aralarındaki en büyük fark bu ama farklı karakter derken arada her türlü oyun tarzı için bir karakter var.

2. saldıran tarafla savunan tarafın eşit olması bu olay benim için bir artı çünkü CS de anti ye geçtiğimizde kazanma oranları düşüyor ama Valorant'ta bu eşit ve adil.

3. harita anlamında Valorant benim için önde ama bu zevk konusu harita hakkında konuşmaya gerek yok.

4. hile CS de hile geldi diye hangimiz alt F4 çekmedik ama bu olay Valorant'ta çok çok az var bu cidden çok büyük bir artı ama hile yok değil var.

5. yapımcılarla iletişim Riot çalışanları Valorant'ın yapımcıları yani her oyuncuyla iletişimdeler.

6. oyuna bol bol güncelleme geliyor ve bu güncellemelerde oyuncaların fikri önemsiyor bu da büyük bir artı.

Eksileri.

1. vuruş hissi CS:GO'da HS attığınızda o çıkan ses hep kulağımda CS:GO'nun aşırı güzel bir vuruş hissi var ama Valorant'ta bu biraz daha az ama benim için Valorant bunu vurduktan sonra ki çıkan ses efekleri ile telafi etse de CS:GO kadar iyi bir iş başaramamış.

2. silah sekmeleri biraz saçma CS'den geçerseniz valoranta biraz alışma süreci var 1 2 günde alışırsınız aşırı bir sorun etmedim ama genede bir eksi.

2. buglar oyuna yeni map falan getirdiler bu sefer buglar olmaya başladı ciddi buglar vardı yani hile yerine bug yapmak daha mantıklıydı ama sonra azalttılar ama hala biraz var aşırı olmasa da.

Valorant dediğin koşarak vurma simülatördür.

Yeni konular

Geri
Yukarı