Valorant vs CS:GO

AliÖzkan 7734

Hectopat
Katılım
13 Eylül 2020
Mesajlar
4.238
Makaleler
3
Çözümler
37
Valorant'ta 5 yaş veletlerle uğraşacağıma CS:GO'da 25 yaş Rus'larla uğraşırım.

70 tur spike girmişimdir şu anda spike oynuyorum 9 yaş birisi geldi. Sesi ince sadece yaptığı kötü bir hareket yok. Kanser kitle her oyunda var. Senin kararın CS:GO fakat genel kitleye laf edip oyunu tavsiye etmemek geri kafalılık.
 

siriius

Decipat
Katılım
17 Eylül 2020
Mesajlar
2.022
Makaleler
1
Çözümler
15
Toxic kitle istemiyorsan CS:GO. Daha yeni bir şey arıyorsan Valorant. Aim istiyorsan CS:GO. Türkiye sunucusu arıyorsan-ki ben önermiyorum- Valorant. Bu liste uzar gider. En iyisi ikisini de indirip denemek.
 

Tearz

Decipat
Katılım
4 Nisan 2021
Mesajlar
2.028
Çözümler
2
Merhaba arkadaşlar, Valorant'ı mı oynasam uzun süre yoksa CS:GO'yu mu? Arkadaşlar hangisini tercih ederisiniz hangisi daha güzel hangisi daha iyi ona göre yükleyeceğim. Pek de bilmiyorum videolarını gördüm ama bilmiyorum

Hangisini tavsiye ederisiniz?
İkisinide oynayabilirsin. Birinden sıkılınca birine girersin. Yeni başlayacak birinin aim kaygısı olmaz. Zaten ikisinde de trollere muhatap olacaksın ve belki de ikisinden de soğuyacaksın.
 

Kazım.4169

Hectopat
Katılım
22 Nisan 2019
Mesajlar
940
Çözümler
1
Merhaba arkadaşlar, Valorant'ı mı oynasam uzun süre yoksa CS:GO'yu mu? Arkadaşlar hangisini tercih ederisiniz hangisi daha güzel hangisi daha iyi ona göre yükleyeceğim. Pek de bilmiyorum videolarını gördüm ama bilmiyorum.

Hangisini tavsiye ederisiniz?

CS:GO hem oynayıp hem de para kazanabilirsin CS:GO şu ana kadar 150 TL para kazandım ki bunları kasa açmadan yaptım yapsaydım miktar bayağı yüksek olabilirdi.
 
Yukarı