Valorant VSync açık olmasına rağmen FPS 144'e sabitlenmiyor

MetalBond

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, ben ekranda kırılma olmasın diye v-Sync açık kullanıyordum oyunlarda fakat geçen gün GeForce Experience indirdikten sonra Valorant'a girdim. Girince şaşırdım çünkü FPS 300-400 bandında oynuyordu. Ayarlardan baktım V- açık, sorun ne olabilir ve çözümü nedir? Bu durum GeForce Experience indirdikten sonra oldu. Onun ayarlarına baktığımda VSync kapalı gözüküyor.
Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar, ben ekranda kırılma olmasın diye v-Sync açık kullanıyordum oyunlarda fakat geçen gün GeForce Experience indirdikten sonra Valorant'a girdim. Girince şaşırdım çünkü FPS 300-400 bandında oynuyordu. Ayarlardan baktım V- açık, sorun ne olabilir ve çözümü nedir? Bu durum GeForce Experience indirdikten sonra oldu. Onun ayarlarına baktığımda VSync kapalı gözüküyor.
Teşekkürler.
Vysnc Açık oynamamalısın. Mouse giriş gecikmesini fazlaştırır. oyun performansını etkiler.

Merhabalar, ben ekranda kırılma olmasın diye V-Sync açık kullanıyordum oyunlarda fakat geçen gün GeForce Experience indirdikten sonra Valorant'a girdim. Girince şaşırdım çünkü FPS 300-400 bandında oynuyordu. Ayarlardan baktım V- açık, sorun ne olabilir ve çözümü nedir? Bu durum GeForce Experience indirdikten sonra oldu. Onun ayarlarına baktığımda V-Sync kapalı gözüküyor.
Teşekkürler.

Çözebildiysen yazar mısın kanka bende de aynı sorubn var GeForce indirdiğimden veridir V-Sync açık olmasına rağmen FPS sabitlemiyor

Son düzenleme:

Geri
Yukarı