Valorant Windows 7 desteklememesi nasıl çözülür?

sahnuri191

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, bugün Valorant indirdim. Saatlerce VAN 81 sorunu için uğraştım sonunda yaptım oyuna girdim ve baktım ki Valorant Windows 7 desteklemiyormuş. Windows 10 geçeyim dedim bendeki Windows 7 orijinal değil o yüzden geçemiyorum. Arada kaldım, yardım edebilecek var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, bugün Valorant indirdim. Saatlerce van 81 sorunu için uğraştım sonunda yaptım oyuna girdim ve baktım ki Valorant Windows 7 desteklemiyormuş. Windows 10 geçeyim dedim bendeki Windows 7 orijinal değil o yüzden geçemiyorum. Arada kaldım, yardım edebilecek var mı?

İnternette çok ucuza Windows 10 ürün anahtarı satılıyor ondan al USB'le kurulum yap.

En kısa ve en iyi çözüme Windows 10 kurarak kavuşabilirsin.
USB kullanmaya gerek yok artık w10 kurmak için, attığım cevapta link bıraktım.

Kullandığı bilgisayara kurucaksa.

Merhaba, bugün Valorant indirdim. Saatlerce van 81 sorunu için uğraştım sonunda yaptım oyuna girdim ve baktım ki Valorant Windows 7 desteklemiyormuş. Windows 10 geçeyim dedim bendeki Windows 7 orijinal değil o yüzden geçemiyorum. Arada kaldım, yardım edebilecek var mı?

Hocam sistem özellikleriniz çok yüksek değil ise 8.1 geçmenizi tavsiye ederim henüz desteği bitmiş değil.
ISO dosyası; Windows 8.1'i İndir
Anahtar; Windows 8.1 Pro. Lisans Anahtarı - OEM KEY En Uygun Fiyatlarla | Dilek Bilişim Microsoft Ürün Anahtarı

Geri
Yukarı