Valorant yağmacı seti vitrine tekrar gelir mi?

Arkadaşlar Valorant'a bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine başladım ve hesabı açar açmaz istediğim skini çekerim diye bir ümitle hesaba 15.000 VP yükledim fakat sanırım bu oyunda vitrin sistemi varmış, öyle her istediğiniz silah kaplamasını istediğiniz zaman alamıyorsunuz. Gece pazarında oni phantom çıkmıştı bayağı indirimli, direkt çektim onu ama ben Vandal oyuncusuyum ve oyunda en çok hoşuma giden kaplama seti Yağmacı (Reaver) seti.

Sizlere sorum şu. Sanırım yağmacı seti oyunun ilk çıktığı zaman vitrine gelmiş ve sonradan oyuncular çok sevdiği için onların istekleri doğrultusunda vitrine belli bir aradan sonra tekrar eklemişler. Sizce yağmacı seti vitrine tekrar gelir mi? 14 gün yani 2 haftada bir yenileniyor vitrin. Beklemek mantıklı mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar Valorant'a bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine başladım ve hesabı açar açmaz istediğim skini çekerim diye bir ümitle hesaba 15.000 VP yükledim fakat sanırım bu oyunda vitrin sistemi varmış, öyle her istediğiniz silah kaplamasını istediğiniz zaman alamıyorsunuz. Gece pazarında oni Phantom çıkmıştı bayağı indirimli, direkt çektim onu ama ben vandal oyuncusuyum ve oyunda en çok hoşuma giden kaplama seti yağmacı (reaver) seti.

Sizlere sorum şu. Sanırım yağmacı seti oyunun ilk çıktığı zaman vitrine gelmiş ve sonradan oyuncular çok sevdiği için onların istekleri doğrultusunda vitrine belli bir aradan sonra tekrar eklemişler. Sizce yağmacı seti vitrine tekrar gelir mi? 14 gün yani 2 haftada bir yenileniyor vitrin. Beklemek mantıklı mı?

Komple set bir daha gelmez. Mecbur tek tek mağazana düşmesini beklemen lazım ille de yağmacı olsun diyorsan.

Mesela yağmacı setinde Operatör, vandal, bıçak, sherrif ve guardian vardı yanlış hatırlamıyorsam. Eğer bunlar tekrar set halinde vitrine gelmeyecekse gece pazarına veyahut 24 saatte bir yenilenen tekliflere düştüğünde hepsini teker teker alsam yine setin parasıyla aynı hesabamı gelir yoksa zararlı mı çıkarım bu işten? Yani hepsini tek tek alsam set ücretinden daha fazla VP öder miyim?

Arkadaşlar Valorant'a bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine başladım ve hesabı açar açmaz istediğim skini çekerim diye bir ümitle hesaba 15.000 VP yükledim fakat sanırım bu oyunda vitrin sistemi varmış, öyle her istediğiniz silah kaplamasını istediğiniz zaman alamıyorsunuz. Gece pazarında oni phantom çıkmıştı bayağı indirimli, direkt çektim onu ama ben Vandal oyuncusuyum ve oyunda en çok hoşuma giden kaplama seti Yağmacı (Reaver) seti.

Setler tekrar gelmez. Hiçbir şekilde daha önce böyle bir şey yapmadılar ve yapmayacaklarını da düşünüyorum. Silah skinleri teker teker gelir belki. Ek olarak üstteki bir arkadaşın yazdığı gibi 2.0 ve benzeri yeni bir seti çıkarsa sadece o gelir. Asil gibi. Yağmacı Phantom tarzı daha önce yağmacı skini olmayan silahlar eklenir. Bıçağını da değiştirebilirler. Yağmacı balta mesela.

Mesela yağmacı setinde operatör, vandal, bıçak, sherrif ve Guardian vardı yanlış hatırlamıyorsam. Eğer bunlar tekrar set halinde vitrine gelmeyecekse gece pazarına veyahut 24 saatte bir yenilenen tekliflere düştüğünde hepsini teker teker alsam yine setin parasıyla aynı hesabamı gelir yoksa zararlı mı çıkarım bu işten? Yani hepsini tek tek alsam set ücretinden daha fazla VP öder miyim?

Arkadaşların da yazdığı gibi, setler mağazaya geri gelmez. Ancak o setin silahları mağazanıza tek tek gelir, zararlı çıkmazsınız tek tek alırsanız.

Geri
Yukarı