Valorant yan hesabımdan ban yedim ana hesabımdan da yer miyim?

pyr.zzz

Hectopat
Daha fazla  
Dün Intel Graphics Performance Analyzers gibi bir program ile merakıma yenik düşüp yan hesabımda hile açtım. Ban yedi. Şu an yan hesap açıp girmeye çalışıyorum Val 51
Hatası veriyor giremiyorum. Ana hesabıma girmek istiyorum ancak 500 TL gibi bir para yatırdığım için oyuna şu an ne yapacağımı bilmiyorum. Bazı yerlere baktım HWID ve Hesap banı diye ikiye ayrılıyormuş. Ben hangisini yedim. Ana hesabıma girsem ban yer miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Dün Intel Graphics performance analyzers gibi bir program ile merakıma yenik düşüp yan hesabımda hile açtım. Ban yedi. Şu an yan hesap açıp girmeye çalışıyorum val 51.
Hatası veriyor giremiyorum. Ana hesabıma girmek istiyorum ancak 500 TL gibi bir para yatırdığım için oyuna şu an ne yapacağımı bilmiyorum. Bazı yerlere baktım HWID ve hesap banı diye ikiye ayrılıyormuş. Ben hangisini yedim. Ana hesabıma girsem ban yer miyim?

Anakart banı yemişsin herhangi bir hesaba girersen o hesabında ban yer.

Valorant supportta aldığın hatanın açıklaması bu, internette farklı denemeler var onları da yap. Eğer hala giriş yapamazsan ticket at.
Hile açmak kötü bir şeydir dostum, her şeyden önce emek hırsızlığıdır. Umarım iyi bir ders olmuştur.
1634812445403.png

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı