Satıldı Valorant yanında bedava LoL hesabı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hocam siz bilirsiniz ben karışamam zaten de yine de alacak kişi bu riskin olduğunu bilip öyle alsın diye yazdım. Hesabın ifşasına gerek yok nasıl yapıyorlar bende bilmesem de Riot farklı IP girişlerinden hesap paylaşımı olduğunu anlayıp hesabı kalıcı olarak banlayabiliyor. Riot sitesinde destek kısmında bunun hakkında yazı da var hatta. Ben daha önceden bir hesap almıştım. 2 ay sonra hesap direk banlandı. Üstelik bana satan kişi arkadaşımdı hiçbir şey söylemedi Riot'a. Yani biraz zaman alsa da bazen tespit edebiliyorlar.

Tabii ki de doğrudur ama çok yakın arkadaşım da aynısını yaptı hesabını sattı ve şuana kadar 1 sene geçti hala ekli hesap benim hesabımda hala kulanıyor. O sizin dediğiniz olay muhtemelen hesap daha önceden chat banı vs. yemiş olduğundandır diye düşünüyorum genelde chat banı vs. yemiş hesaplara dikkat ediliyor. Benim hesabım 5 senedir hiçbir ban yemedi.

Tabii ki de doğrudur ama çok yakın arkadaşım da aynısını yaptı hesabını sattı ve şuana kadar 1 sene geçti hala ekli hesap benim hesabımda hala kulanıyor. O sizin dediğiniz olay muhtemelen hesap daha önceden chat banı vs. yemiş olduğundandır diye düşünüyorum genelde chat banı vs. yemiş hesaplara dikkat ediliyor. Benim hesabım 5 senedir hiçbir ban yemedi.
Hocam zaten her hesap yiyecek diye bir şey yok. Kesin ban yiyecek de demiyorum ama risk var. Neyse hocam uzatmayayım ben size iyi satışlar. Ben sadece uyarmak istedim arkadaşları, tekrardan iyi satışlar.

Hocam zaten her hesap yiyecek diye bir şey yok. Kesin ban yiyecek de demiyorum ama risk var. Neyse hocam uzatmayayım ben size iyi satışlar. Ben sadece uyarmak istedim arkadaşları, tekrardan iyi satışlar.

Hocam tabii ki de alan kişinin bunu bilmesini istemen normal ben sadece senin hesabın ban yemiş onun nedeni daha önceden kısa süreli bir ban yemiş olma ihtimali yüksek demek istedim. Tekrardan teşekkür ederim iyi günler.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı