Valorant yanlış işleyen rank sistemi

korsanplayer

Kilopat
Daha fazla  
Tam oyunda bir sistem oturtmuş yoluma devam ederken, yeni sezon gelmesi ile beraber bütün oyun zevkim yerin dibine girdi.
Geçen sezon plat olmama rağmen, bu sezon rank belirlerken karşıma ya immortal verdi ya da Silver'lar ile aynı takımda oldum buna bir şey demiyorum şans işi.
Arkadaşım neden Silver 3 attın beni, hadi onu geçtim Silver eloyum takım arkadaşlarım Gold neden karşı takımda plat, elmas ve az da olsa immo var? Silver 2'ye düştüm 1 günde, adamların aim canavar gibi olmuş.
3 gün bekledim ki ranklar otursun bende keyif alarak tekrar Plat'a çıkayım hayır imkanı yok yine immortal veya elmas çıkıyor karşıma, madem böyle olacaktı at beni bronza ya da adamları kendi elo'sunda oynat ne sen kanser et ne ben olayım.
Bu arada Silver oynanmıyor oyun, adamlar birbirlerine sövüyor ne anne ne baba bırakıyorlar insanlığımdan utandırıyorlar beni, attığım her report tutuyor. Arkadaşım tam oturmuş oyun ne gerek var böyle işe şimdi, yeni hesap açıp onla mı uğraşacağım şimdi.

Takım yoksa bu oyun kanser eder , takım varken de eder ama ihtimali daha az .
Usta küçük çaplı bir turnuva takımım var, çalışarak oynuyoruz hepimizi Silver attı bir tane elmas vardı aramızda bir o Gold başladı. Beraber girdiğimiz tek maçı kazanamadık turnuva da oynarken bu kadar zorlanmıyorduk.
Baksanıza şuna böyle bir saçmalık olur mu?

Dosya Ekleri

• Ucube oyun.PNG
    Ucube oyun.PNG
    408,3 KB · Görüntüleme: 194
Tam oyunda bir sistem oturtmuş yoluma devam ederken, yeni sezon gelmesi ile beraber bütün oyun zevkim yerin dibine girdi.
Geçen sezon plat olmama rağmen, bu sezon rank belirlerken karşıma ya immortal verdi ya da Silver'lar ile aynı takımda oldum buna bir şey demiyorum şans işi.
Arkadaşım neden Silver 3 attın beni, hadi onu geçtim Silver eloyum takım arkadaşlarım Gold neden karşı takımda plat, elmas ve az da olsa immo var? Silver 2'ye düştüm 1 günde, adamların aim canavar gibi olmuş.
3 gün bekledim ki ranklar otursun bende keyif alarak tekrar Plat'a çıkayım hayır imkanı yok yine immortal veya elmas çıkıyor karşıma, madem böyle olacaktı at beni bronza ya da adamları kendi elo'sunda oynat ne sen kanser et ne ben olayım.
Bu arada Silver oynanmıyor oyun, adamlar birbirlerine sövüyor ne anne ne baba bırakıyorlar insanlığımdan utandırıyorlar beni, attığım her report tutuyor. Arkadaşım tam oturmuş oyun ne gerek var böyle işe şimdi, yeni hesap açıp onla mı uğraşacağım şimdi.

Aim oyunlari cop hep solo oyunlar sariyor 1v1 atcan ya da 1V5 tabii yetenekliysen oyle yapiyorum sonra arkadasa guvenip arkadasinin seni yari yolda birakmasi ve ona sovmen kotu oluyor onun yerine yetenegin varsa tek basina oyna kanser olmadan rahat oynarsin.

Dia 2 bitirdim sezonu Gold 1 attı vura vura çıkıyorum kanka aimi iyi birisi zaten takımı pek dert etmez. 1V5 atıyormuş gibi oyna.
Az önce oyun boyunca Skye tarafından kör yedim karşımda oynayan adamlar en az benim kadar iyi 1V5 imkansız benim gibi support oynayan biri için keza Reyna kitlemeseler yine oynarım.

Realm Royale falan oyna olum onda tek yemiyon dusunsene oyuna kahraman ya da karakter olarak geliyon canin 100 tek yiyon cok zevksiz insan aksiyon ister savas ister bunda adam pit vuruyor sonra Shift enter basip ez yaziyor.

Rekabetçi oyunlarda yeni sezon gelmesiyle rütbe sıfırlama oyunu çok bozuyor ne kadar hile olsa da CS:GO'da böyle her sezonda rütbe sıfırlama özelliği yok.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı