Valorant yanlış işleyen rank sistemi

Emin olan bu sadece bu oyunda boyle degil.
Ben Fortnite oynarken herkes 4'lü takım.
Benim teammate'ler mac basladiktan 2 dk sonra hepsi gidiyor.
Daha sonra 1Vs4 oynuyorum 4. oluyorum.

5pre girme tavsiye etmem çok kaybedersiniz. Kendine bir Duo bul ve onunla ilerle tavsiyemdir 5 pre girilmez çünkü karşına radiant rank1 de gelebilir demir de gelebilir orası farklı konu ve seni düşük atmasının sebebi ise her 3 sezon da bir düşük rank atıyor zaten herkesi ve ilk 5 maç çok önemli hesabımı satıp yeni hesaba geçmiştim sezonun son günü ilk 5 maçı attım ve plat 1 başladım yeni sezonda ise Gold 2 başladım yani tamamen sana göre aslında.

5pre girme tavsiye etmem çok kaybedersiniz. Kendine bir Duo bul ve onunla ilerle tavsiyemdir 5 pre girilmez çünkü karşına radiant rank1 de gelebilir demir de gelebilir orası farklı konu ve seni düşük atmasının sebebi ise her 3 sezon da bir düşük rank atıyor zaten herkesi ve ilk 5 maç çok önemli hesabımı satıp yeni hesaba geçmiştim sezonun son günü ilk 5 maçı attım ve plat 1 başladım yeni sezonda ise Gold 2 başladım yani tamamen sana göre aslında.
İlk 5 maçın 3'ü küfürden info veremeyen adamlarla oynadım yeni hesap açacağız mecbur.

Haklısın kanka vallahi öyle valorantın kitlesi şuanda çok kötü yığılma oldu LOL CSGO gibi oyunlardan pingin yoksa FrankFurt da oynamayı dene belirli info kelimelerini öğren
İşin berbat yanı küfür eden kitlenin öyle çoluk çocuk olmaması 17-25 yaş arası bir kitle hiç mi insan utanmaz bu kadar pis bir ağza. Kanka sağa duvar atsana diyorum la konuşma diye başlayan cümle ile sövülmedik değerim kalmıyor.
55 Pingle oynamaya alıştıracağım kendimi azıcık gecikme var ama hiç sıkıntı değil en azından küfür yemiyorum işin en çok koyan yanı Türk olduğum anlaşılmasın diye Frankfurt üzerinde mikrofon açmıyorum ya mute atıyorlar ya konuşmuyorlar.

Şuan rank sisteminde herkes olması gerekenden çok aşağılara düştüğü için karşına iyi oyuncular geliyor. Bu sezonun bitmesini beklemeni tavsiye ederim. Herkes normal ligine döner.

Tam oyunda bir sistem oturtmuş yoluma devam ederken, yeni sezon gelmesi ile beraber bütün oyun zevkim yerin dibine girdi.
Geçen sezon plat olmama rağmen, bu sezon rank belirlerken karşıma ya immortal verdi ya da Silver'lar ile aynı takımda oldum buna bir şey demiyorum şans işi.
Arkadaşım neden Silver 3 attın beni, hadi onu geçtim Silver eloyum takım arkadaşlarım Gold neden karşı takımda plat, elmas ve az da olsa immo var? Silver 2'ye düştüm 1 günde, adamların aim canavar gibi olmuş.
3 gün bekledim ki ranklar otursun bende keyif alarak tekrar Plat'a çıkayım hayır imkanı yok yine immortal veya elmas çıkıyor karşıma, madem böyle olacaktı at beni bronza ya da adamları kendi elo'sunda oynat ne sen kanser et ne ben olayım.
Bu arada Silver oynanmıyor oyun, adamlar birbirlerine sövüyor ne anne ne baba bırakıyorlar insanlığımdan utandırıyorlar beni, attığım her report tutuyor. Arkadaşım tam oturmuş oyun ne gerek var böyle işe şimdi, yeni hesap açıp onla mı uğraşacağım şimdi.
Önceki sezona bakmıyor 5 maç atarken. Kazanma durumuna bakıyor. Gerçi evet rank sistemi çok kötü oyunun. Maçtan 21 puan alıyorsun kaybedince 24 falan gidiyor. Yapacak birşey yok oyun da kendini oynattırıyor.

Geri
Yukarı