Valorant yavaş güncelleme

İşletim sistemi
Windows 10

tonbaligi

Hectopat
Yer
Mersin
Eski konulara baktım fakat çözüm bulamadım. Oyunu indirirken sürekli "1 günden fazla" yazıyor. İnternetimle alakalı bir sorun yok.
1619786791674.png

Bu neredeyse her güncellemede oluyor. Biraz bekleyince düzelmesi lazım.

Beklemeniz gerekiyor. En azından ben ve arkadaşlarım öyle yapıyoruz. Sanırım o aşamada disk kullanmaya başlıyor bakmadım ama tahminim o yönde.

Hocam size 1 günden fazla diyor ama hiçbir zaman o kadar uzun sürmüyor zaten. Siz güncellemenin hızını aşağıdaki kırmızı çubuk üzerinden takip edin. İnternetinizde ve hızınızda herhangi bir problem yoksa her zaman aynı süreyi beklersiniz. 1 günden fazla yazmasının sebebi bilgilendirme hatası diye düşünüyorum.

Hocam size 1 günden fazla diyor ama hiçbir zaman o kadar uzun sürmüyor zaten. Siz güncellemenin hızını aşağıdaki kırmızı çubuk üzerinden takip edin. İnternetinizde ve hızınızda herhangi bir problem yoksa her zaman aynı süreyi beklersiniz. 1 günden fazla yazmasının sebebi bilgilendirme hatası diye düşünüyorum.
Yok hocam indirmiyor ya da aşırı yavaş indiriyor.

Yok hocam indirmiyor ya da aşırı yavaş indiriyor.
Sunucu ile olan bağlantı bir kaç saniyeliğine kesildiğinden dolayı yavaş indirme gerçekleşiyor ve aynı zamanda da size bu bilgilendirmeyi yazıyor olabilir. Güncelleme yaparken bazen güncellemenin tamamen durduğunu ve sonra kendiliğinden devam ettiğine tanık olmuştum bende.

Geri
Yukarı