Valorant Yeni Battle Pass Alınır Mı?

rapzeR

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Hesabımda zaten 600 VP var, üstüne bir 600 de ben koyacağım. Sizce bu sezonun savaş bileti alınır mı? Phantom oynadığım için biraz şüpheliyim. Sizce sonraki sezon daha güzeli gelir mi, beklemeli miyim?

Merhaba arkadaşlar. Hesabımda zaten 600 VP var, üstüne bir 600 de ben koyacağım. Sizce bu sezonun savaş bileti alınır mı? Phantom oynadığım için biraz şüpheliyim. Sizce sonraki sezon daha güzeli gelir mi, beklemeli miyim?
Sırf baltası ve Operator'u için bile alınır bence. Diğeri de 55 gün sonra gelecek bence almalısın. Ben de almak istiyorum.

Alınır. Süvari koleksiyonu güzel olmuş, prizma 3 koleksiyonu bile zamanında diğer skinler için VP ile satılmıştı şimdi Battle Pass içinde veriliyor. Balta güzel duruyor. Ayrıca tüm bunlar olmasa bile eğer skin alan biriyseniz sadece radyanit puanları için bile alınabilir.

Bence al yeni gelen bıçak ve skinler beni benden aldı ahşap kaplamalı gibi çok güzel ben bile aldım çok iyi öneririm.

Geri
Yukarı