Valorant Yeni gelen yamadan ötürü oyunu tam ekran yapınca oyun donuyor

İşletim sistemi
Windows 10

CHILLSOULFLY

Hectopat
Yer
Gallifrey
Daha fazla  
Bugün oyunu güncelledim. Oyuna girerken siyah ekran verdi ama oyundan ses geliyordu bende alt-enter yapıp pencere moduna aldım, ekran geldi. Tekrar tam ekran yapmaya çalışınca gene çöküyor gibi yaptı ama ekran gitti gene ses geldi. Ben oyunu pencerelide oynamak istemiyorum. Lütfen yardımcı olur musunuz?
Yukarıdaki yazının aynısını Riot'a ticket attım. Cevap olarak: Ekran kartını kurulamadığını ya da eksik kurulum yapıldığını tespit ettim. Bu durumda ekran kartını kaldırıp temiz bir şekilde yeniden kuralım. Cevabini aldım. Dediklerini yaptım ama sorun aynı. Aşağıda sorunun fotoğrafını attım.

1617793711315.png

1617793756076.png

Ya hocam Riot Games bu. Alışmak lazım artık böyle sorunlara. Bugün yama notlarını okudum. Notlarda "orta ve yüksek donanıma sahip cihazlardaki yetenek, ekipman ve silahları içeren envanter yönetimi düzenlenerek istemcideki kare hızı ortalama %1 oranında iyileştirildi." yazıyordu. %1 nedir be kardeşim. Onu da yapmayı verseydin be kardeşim.

Ya hocam Riot Games bu. Alışmak lazım artık böyle sorunlara. Bugün yama notlarını okudum. Notlarda "orta ve yüksek donanıma sahip cihazlardaki yetenek, ekipman ve silahları içeren envanter yönetimi düzenlenerek istemcideki kare hızı ortalama %1 oranında iyileştirildi." yazıyordu. %1 nedir be kardeşim. Onu da yapmayı verseydin be kardeşim.
Harbi + ters yatırılmış sekiz

Evet kaldırdım. Riot çalışanın adımları:
1) Bilgisayarını Güvenli Mod'da başlatmanı istiyorum. İlgili bağlantıdan faydalanabilirsin bunun için.

2) DDU ile Ekran sürücülerini kaldırmamız gerekiyor bilgisayardan.

3) Cclenear ile de kayıt defteri ve süprüntü temizliği yapacağız.

4) Denetim masasında, Program Ekle/Kaldır kısmında Ekran ile ilgili yüklü olan programları da kaldır lütfen

5) Normal bir şekilde tekrardan en güncel sürücüyü indirip, kuracağız.

Bunları yaptım ama sorun gene de devam ediyor.
Sorunun çözümü yok mu? 3 gündür araştırıyorum. Ne biçim şeyse bi çözemedim.
Edit: Sorun Valorant kaynaklıymış. Kısa zaman içinde çözülecekmiş.
Hepsini yaptım ama düzelmedi lütfen yardımcı olun

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı