Valorant Yeni gelen yamadan ötürü oyunu tam ekran yapınca oyun donuyor

İşletim sistemi
Windows 10

CHILLSOULFLY

Hectopat
Yer
Gallifrey
Daha fazla  
Bugün oyunu güncelledim. Oyuna girerken siyah ekran verdi ama oyundan ses geliyordu bende alt-enter yapıp pencere moduna aldım, ekran geldi. Tekrar tam ekran yapmaya çalışınca gene çöküyor gibi yaptı ama ekran gitti gene ses geldi. Ben oyunu pencerelide oynamak istemiyorum. Lütfen yardımcı olur musunuz?
Yukarıdaki yazının aynısını Riot'a ticket attım. Cevap olarak: Ekran kartını kurulamadığını ya da eksik kurulum yapıldığını tespit ettim. Bu durumda ekran kartını kaldırıp temiz bir şekilde yeniden kuralım. Cevabini aldım. Dediklerini yaptım ama sorun aynı. Aşağıda sorunun fotoğrafını attım.

1617793711315.png

1617793756076.png

Silip yükledin mi?

Ticket atın ve çözüm arayın illaki bulursunuz çözünürlük kısmından monitörünüzün destekleyemediği bir rakamı da yapıyor olabilirsiniz seçtiğinizin bir altındakini seçip öyle tam ekran deneyin.

Yok aga olmuyor, çözümü yok valla Riot'tan yama bekleyeceğiz maalesef.

Oyundan kaynaklı, Riot adam olana kadar beklemen lazım.

Hocam vallahi Nisan'dan beri bekliyoruz. Bu durum iyice kabak tadı vermeye başladı. Her ticket açışımda dev'lerimiz konu üzerine çalışıyor diyorlar ama yaklaşık 4 ay geçti bir problemi düzeltemediler yazık cidden.
En son bugün Windows 8.1'e geçtim düzeldi. Başka bir çözümü yok şu anlık arkadaşlar. Yüksek ihtimalle Riot 1-2 ay içerisinde de fixlemeyeceği için Windows 8.1'e geçtim sinirden.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam vallahi Nisan'dan beri bekliyoruz. Bu durum iyice kabak tadı vermeye başladı. Her ticket açışımda dev'lerimiz konu üzerine çalışıyor diyorlar ama yaklaşık 4 ay geçti bir problemi düzeltemediler yazık cidden.
En son bugün Windows 8.1'e geçtim düzeldi. Başka bir çözümü yok şu anlık arkadaşlar. Yüksek ihtimalle Riot 1-2 ay içerisinde de fixlemeyeceği için Windows 8.1'e geçtim sinirden.
windows 8.1 e destek bitiyor şimdi ne yapacağız

Yeni konular

Geri
Yukarı