Valorant YouTube video fikri önerisi

Valorant izlenme olarak çok tutabilecek bir oyun değil maalesef. Twitch'te de birçok yayıncı bıraktı oynamayı bir süre sonra. Daha çok oynaması zevkli bir oyun Valorant. Onun yerine PUBG Mobile trol videolar çekebilirsiniz.

VALORANT GERÇEK HAYAT KARAKTERLER!!!!💎🔫❗❗⚠ şeklinde bir başlık koyarsanız içerik ne olursa olsun 1m izlenirsiniz en az. Tabi thumbnaile Valorant cosplay falan koymanız lazım ki inandırcı olsun.

Valorant izlenme olarak çok tutabilecek bir oyun değil maalesef. Twitch'te de birçok yayıncı bıraktı oynamayı bir süre sonra. Daha çok oynaması zevkli bir oyun Valorant. Onun yerine PUBG Mobile trol videolar çekebilirsiniz.
Cned veya başka tarz oyuncular 10k dan fazla izleniyor bende o kadar izlensem yeter ama onlar ne yaptı anlamadım ama gelişmişler.Bende o tarz çekiyorum bana bişi olmuyor oyunda reklamda veriyorum.

Cned veya başka tarz oyuncular 10kdan fazla izleniyor bende o kadar izlensem yeter ama onlar ne yaptı anlamadım ama gelişmişler. Bende o tarz çekiyorum bana bir şey olmuyor oyunda reklamda veriyorum.

Kkm şöyle söyleyeyim hem fragmovie ve editi falan onları iyi tutmalısın video akıcı olmalı her yönden her yerden komikli videolar falan akmalı bir de doğru etiketleri ve anahtar kelimeleri düzgün bir cümle şeklinde açıklamanda koyarsan o zaman sen de yavaş yavaş yükselirsin.

Valorant gerçek hayat karakterler!💎🔫❗❗⚠ şeklinde bir başlık koyarsanız içerik ne olursa olsun 1M izlenirsiniz en az. Tabi thumbnaile Valorant cosplay falan koymanız lazım ki inandırcı olsun.

Vay arkadaş bir mi milyon izlenir?

1 buçuk senede 110 bin izlenme 7.500 saat izlenme süresine ulaştım grafikte 1 milyon olan tek şey gösterim 🤣😂

Yeni konular

Geri
Yukarı