Valorant yükleme ekranında takılı kalıyor

Patrick Batemann

Hectopat
Yer
Konya
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar hepinize selam sorunum şu: Karakter seçtikten sonra çıkan yükleme ekranında takılı kalıyor bilgisayarım. Arkadan konuşma sesleri geliyor fakat oyun açılmıyor. Riot'a bilette attım fakat çözemediler. Aranızda çözümünü bilen var mı? Varsa çok yardımcı olur bana.

Dosya Ekleri

• valorant.png
    valorant.png
    1,9 MB · Görüntüleme: 192
Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar hepinize selam sorunum şu: Karakter seçtikten sonra çıkan yükleme ekranında takılı kalıyor bilgisayarım. Arkadan konuşma sesleri geliyor fakat oyun açılmıyor. Riot'a bilette attım fakat çözemediler. Aranızda çözümünü bilen var mı? Varsa çok yardımcı olur bana.

Bir süre sonra açılıyor mu? Yoksa sizin oyununuz orada takılıyorda oyun arkada devam mı ediyor?

Arkadaşlar hepinize selam sorunum şu: Karakter seçtikten sonra çıkan yükleme ekranında takılı kalıyor bilgisayarım. Arkadan konuşma sesleri geliyor fakat oyun açılmıyor. Riota bilette attım fakat çözemediler. Aranızda çözümünü bilen var mı? Varsa çok yardımcı olur bana.

Bir süre sonra açılıyor mu? Yoksa sizin oyununuz orada takılıyorda oyun arkada devam mı ediyor?
hayır açılmıyor

Yeni konular

Geri
Yukarı