Çözüldü Valorant yüklendikten sonra internete bağlanılamıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

Jotariel

Kilopat
Makaleler
1
Adsız.png

Valorant Vanguard'ı yükledikten sonra internete bağlanamıyorum kaldırınca internet geri geliyor, Vanguard'a tıklayınca bu hata yazıyor.

Çözüm
Vanguard, MediaTek Ralink kablosuz bağdaştırıcınızın sürücüsüyle çakışma yapıyor gibi görünüyor. Ya Vanguard'ı kaldırmanız, ya da ilgili bağdaştırıcıyı çıkarıp farklı bir bağdaştırıcıya geçmeniz veya internete kablolu bağlanmanız gerek.
Dostum sağ alttaki vanguard logosuna sağ tıklayıp exit diyeceksin ve bilgisayarı yeniden başlatacaksın. Eğer düzelmezse valorantı silip tekrar yüklemen gerekebilir.

Dostum sağ alttaki Vanguard logosuna sağ tıklayıp exit diyeceksin ve bilgisayarı yeniden başlatacaksın. Eğer düzelmezse Valorant'ı silip tekrar yüklemen gerekebilir.

Yaklaşık 4-5 kez silip yükledim. D diskinden C diskine yükledim. Bütün Riot uzantılarını League of Legends dahil silip tekrar kurdum, değişen bir şey olmadı.

Vanguard, MediaTek Ralink kablosuz bağdaştırıcınızın sürücüsüyle çakışma yapıyor gibi görünüyor. Ya Vanguard'ı kaldırmanız, ya da ilgili bağdaştırıcıyı çıkarıp farklı bir bağdaştırıcıya geçmeniz veya internete kablolu bağlanmanız gerek.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı