Valorant yüksek Elo'da toxic oyuncu var mı?

Toxiclerden kaçmak için Londra Paris Varşova serverlarına giriyorum ama çok fayda etmiyor çünkü bizim milletimiz maalesef her yerdeler. Her elo toxic ve troll insan barındırıyor o yüzden başlamanı önermem.

Birkaç saat önce indirmiştim toplam 4 oyun oynadım. 4. oyunda gelen kişiler seçme ekranında "kötü oynarsam üzgünüm yeni başladım" lafını duyunca hemen kız mısın diye sorup hayır cevabını alınca "kibar erkek yoktur gey misin? ehe" gibi konuştu. Gay olmanın yanlış veya utanılacak bir olay olmadığını anlatırken arkadaşı "Anime izliyor musun?" diye sordu evet dedim. Arkadaşı Yoru diye bir karakter oynuyordu "Yoru çok güzel yalar" falan demeye başladılar. Bunu diyen 25 yaşındaymış üstüne üstelik. Gerçekten çok saygısızlar...

Türkiye sunucusunda oynadığımda toxic tipler geliyor, yabancı sunuculara girdiğimde ise beyin düşmanı oyuncular geliyor. Yani hiçbir online oyunda sinir olmadan oynamanız mümkün değil.

top seviyede oyuncular genellikle sürekli karşılaştığı ve birbirini tanıdığı için düşük elolara göre göre haliyle az oluyor. hem başarılı olma isteği, hem de etraftan duyulma çekincesi var çünkü.

Bana da sürekli öyle denk geliyordu. Girdiğim oyunlarda karakter ve yeteneklerini beğendiğim insanları ekleyerek denk geldikçe onlarla oynamaya çalışıyorum. Hem birbirimizi dinliyoruz hem elimizden geleni yapıyoruz. Sohbet muhabbet de yanına kar kalıyor. 12 yaşında ki çocukla da oynuyorum 30 yaşında ki adamla da.

Bunu biliyorum ancak çok mu? LoL gibi çok mu yoksa sinir hastası olmadan eğlenmeme bakabilir miyim?
Attığın her elde görebilirsin. Rekabetçi ya da eğlence modu fark etmez. İlk yarının son raundu 8000 parası olur geçen el ölmediği halde yani alacak bir şeyi yokken bile silah atmaz ama sen atmazsan söver. Bomba alanına en yakın doğar en son o girer. Saçma şekilde ölür laf edersin annene söver. Sen saçma şekilde ölürsün yine annene söver. Hiçbir şey yokken gelip Sova ya da Brimstone ile sana ulti atar.
Attığın her elde görebilirsin. Rekabetçi ya da eğlence modu fark etmez. İlk yarının son raundu 8000 parası olur geçen el ölmediği halde yani alacak bir şeyi yokken bile silah atmaz ama sen atmazsan söver. Bomba alanına en yakın doğar en son o girer. Saçma şekilde ölür laf edersin annene söver. Sen saçma şekilde ölürsün yine annene söver. Hiçbir şey yokken gelip Sova ya da Brimstone ile sana ulti atar.
Bu oyuncular harici bir de ilk oyuna girip bütün oyun boyu afk kalanlar var. Ben ilk başladığımda bronz bile olamadım çünkü öyle bir hale gelmişti ki maç geçmişim. 3 galibiyetim neredeyse 1 yenilgi ediyordu. Bu sebeple yeniden başladım. Sürekli Reyna ya da Brimstone oynuyorum ve şu an altınım. Oynayacaksanız bir ekip bulun.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı