Valorant yüksek ping sorunu

Koraykra

Hectopat
Daha fazla  
League of Legends 42MS, CS 65MS, Rocket League 70MS sabit alıyorum ama iş Valorant'a gelince pingim 15-20 saniyede bir 600-700'e fırlıyor. Oyun oynatmıyor. YouTube'daki her yolu denedim bir işe yaramadı. Riot Vanguard'ı kaldırıp tekrar kursam mı acaba, önerileriniz nelerdir?
İnternetim: Vodafone 6,7 down. 0,8 up.

Son düzenleyen: Moderatör:
Mesele VANGUARD falan değildir genellikle. Düzgün bir internet ile valorant 9 ping sunabilmekte.
İnternetinize kabloyla bağlanmanız en büyük etken ve bunun dışındaki konfigürasyonlar açıkçası pekte bir şey değiştirmiyor kendi adıma. Kabloyla bağlı ikende problem yaşıyorsanız iss ile görüşmeniz gerekir. İnternetinizin stabilizasyonunu kontrol etmeliler

Mesele VANGUARD falan değildir genellikle. Düzgün bir internet ile valorant 9 ping sunabilmekte.
İnternetinize kabloyla bağlanmanız en büyük etken ve bunun dışındaki konfigürasyonlar açıkçası pekte bir şey değiştirmiyor kendi adıma. Kabloyla bağlı ikende problem yaşıyorsanız iss ile görüşmeniz gerekir. İnternetinizin stabilizasyonunu kontrol etmeliler
Evet kablo çok fark ettiriyor ben kablosuz 80-100 ping alırken kablo ile 36-46 lara düşüyor pingim.

Kablo ile bağlıyım internetimin kötü oldugunu biliyorum ama bu ani ping yükselmeleri sadece Valorant'ta oluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı