Valorant yüksek ping

yokedicioguz

Decapat
Daha fazla  
Meslek
Voleybol
CS:GO'da 90 sabit, LoL'de 30 sabit, fakat Valorant'ta sürekli 300 ve 30 arasında gidip geliyor bazen 600 oluyor.

Başka oyunlarda sorun yoksa, Valorant İstanbul sunucusu yerine başka ping değerleri düşük sunucudan girmeyi deneyin. Aynı sorunu yaşarsanız Vanguard'dan kaynaklanıyor olabilir.

Masaüstü.
Ryzen 3 3100.
B450M S2H.
GTX 1650 Super.

Çok denedim :(

Anlıyorum bende bir zamanlar yaşıyordum böyle ping sorunu ping olunca da FPS düşüklüğü oyunun zevki kalmıyordu modem değişikliğine gittik (zaten eski ZyXEL modemdi) düzeldi maşallah ama sorun Riot'la alakalı olabilir çünkü güncellemden sonra oyunda hatalar olmaya başladı he bir de YouTube'da görev yöneticisinden internet verme olayı vardı ona bir bakın derim.

Anlıyorum bende bir zamanlar yaşıyordum böyle ping sorunu ping olunca da FPS düşüklüğü oyunun zevki kalmıyordu modem değişikliğine gittik (zaten eski ZyXEL modemdi) düzeldi maşallah ama sorun Riot'la alakalı olabilir çünkü güncellemden sonra oyunda hatalar olmaya başladı he bir de YouTube'da görev yöneticisinden internet verme olayı vardı ona bir bakın derim.
Valorant desteğe yazıcağım.
Anakartımın tüm driverlerini yükleyeceğim.
:(

Diğer sunucularda da aynı sorun varsa büyük ihtimalle Vanguard ile alakalı. Çünkü başka oyunlarda sorun yaşamadığını söylüyorsun. Oyunu tamamen silip baştan indirmeyi deneyebilirsin. Oyunu 4-5 kere güncelledikten sonra sıkıntı çıkarmaya başlıyor bende de. Silip en baştan temiz kurulum yapıyorum.
Sorun modemle, internetle veya bilgisayarla alakalı olsa başka oyunlarda da sorun çıkarırdı. Sadece Valorantta çıkarması oyunla ilgili problem olduğunu düşündürüyor bana.

Hocam attığın ekran görüntüsünde bile ping 31 olarak gösteriyor. 4.5G kullanmama rağmen testlerim 21'i geçmiyor benim.
Büyük ihtimalle ISS'de problem mevcut. Ya da wifi ağınıza bağlı kullanıcılar etkiliyor olabilir.

Hocam attığın ekran görüntüsünde bile ping 31 olarak gösteriyor. 4.5G kullanmama rağmen testlerim 21'i geçmiyor benim.
Büyük ihtimalle ISS'de problem mevcut. Ya da wifi ağınıza bağlı kullanıcılar etkiliyor olabilir.
O ping bende 38. Valorantta sabit 40-45 ping oynayabiliyorum. Ayrıca arkadaş sadece Valorantta problem yaşadığını söylemiş. ISS'de bir problem olsa başka oyunlarda, videolarda, indirmelerde de sıkıntı yaşardı bence.

O ping bende 38. Valorant'ta sabit 40-45 ping oynayabiliyorum. Ayrıca arkadaş sadece Valorant'ta problem yaşadığını söylemiş. ISS'de bir problem olsa başka oyunlarda, videolarda, indirmelerde de sıkıntı yaşardı bence.

Evet sadece Valorant'ta oluyor, acaba tam Valorant'a girdiğimde bir şey mi oluyorda böyle oluyor diye aynı anda iki oyun açtım leauge of Legends ve Valorant fakat LoL'de 36 sabit oynarken Valorant'ta dalgalanıyordu ve ışınlanıyordum yine.

Yeni konular

Geri
Yukarı