Valorant yüksek ping

gokdnz

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, TTNET kullanıyorum. İnternette genelde 5 -6 kişi oluyor. Kablolu bağlanmama rağmen Valorant'ta ping anlık bir şekilde 200 300'e cıkıp iniyor 2-3dk da bir tekrarlıyor. Sorun sizce ne ile alakalı internet mi, oyun mu, PC mi anlayamadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, TTNET kullanıyorum. İnternette genelde 5 -6 kişi oluyor. Kablolu bağlanmama rağmen Valorant'ta ping anlık bir şekilde 200 300'e cıkıp iniyor 2-3dk da bir tekrarlıyor. Sorun sizce ne ile alakalı internet mi, oyun mu, PC mi anlayamadım.
ADSL mi kullaniyorsunuz? Internette 5-6 kisi varsa zaten cikmasi muhtemel bu arada.

Oyunla ilgili olabilir ama PC ile ilgili olduğunu sanmıyorum sürücülerinizi güncelleyip deneyin ama sorun büyük ihtimal modem veya internetinizde.

5-6 kişi oluyorsa pingler normal ama ara ara ping çıkıp azalması genel olarak Valorant ile alakalı. İnternetim 1Gbps ama bende bile bazen 200 ping çıkıyor ve tekrar 9'a iniyor.

anladım teşekkürler
şöyle birsey daha ekliyim laptopta girdigim zaman ping olmuyor ama masaustunden gırdıgımde ınternette 3 4 kısıden fazla varsa sureklı lag oluyor

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı